Problemy z eMule - Zgłoś -

Jaka jest najlepsza wersje eMule i skąd ją pobrać?

Post 2

w eMule mam 6 serwerów i z ŻADNYM nie mogę się połączyć, wiecie dlaczego?


Update

Posty połączone.

Używaj opcji :arrow: Zmień by nie pisać postów jeden pod drugim

Golden Finger

Sciągnij najnowszą wersje z vortalu. Ja miałem tak że po paru uruchomieniach się dopiero połączyła(a czemu to niewiem) :lol:

Z vortalu nie mogę jakoś. Poprostu się nie da… mam już wersję jedną, serwerów chyba 46… ale z jaką predkością będzie mi się sciągać max.? Ustawiłem sobie tak jak podane w tym topicu na sieć osiedlową (LAN). Narazie mam jakieś jasno-niebieskie paski 0% i Oczekuje…

Opis pasków:

niebieski- plik kompletny, można ściągać :lol:

niebieski z czerwonymi częściami- niekompletny, lepiej dać sobie z nim spokój :stuck_out_tongue:

czerwony-nikt tego niema :frowning:

Najlepsza wersja - najnowsza, do pobrania z vortalu, eMule v. 0.42e

Prawdopodobnie masz LowID. Wejdź na xxxxxxi wejdź w zakłądkę Serwery 1 i pobierz allservers Emule połączy sięsamodzielnie z którymś z tych serwerów.

Nie pisz dwóch postów pod sobą…Istnieje opcja zmień… :evil:

Wiem… ale to był już inny problem :twisted:

Ściągnąłem spbie allservers na pulpit, co teraz?

Jak chcesz mieć High ID nawet jak masz tylko wew IP to zmień port na 80

Nie wiem gdzie to jest…

Ustawienia=>parametry łącza=>Port klienta=> zmień oba na 80

Wejdź jeszcze raz na tamtą stronkę. Nie ściągaj tego pliku, tylko zrób Add to Emule.

Nie pomoże mu to,a moze dostać tylko fałszywe HIGHID no i w najgorszym wypadku BANA!! od serwera na 2 godziny.

Musi miec zewnętrzen IP,publiczne.

To jak to w końcu mam zrobić? Bo wpisałem 80 w obu i znalazło mi 57 serwerów… mam ten plik usunąć czy jak?

Teraz mam na pasku zadań WARNING :frowning: Pamiętacie może jakie liczby były wcześniej wpisane? Zamiast tych 80… :frowning: ? Jakie macie u siebie? Proszę o szybką odp. :frowning:

U mnie to działa bez problemu :smiley:

Już u mnie działa, ale do większości serwerów trzeba się zalogować :slight_smile: Cały czas mam wpisane te 80. Killer, od ilu dni, miesięcy Ty masz wpisane 80?

Hmmm… Ja tak mam około 1 miesiąca

No to raczej mogę być spokojny :slight_smile: Jak możesz to podaj mi nazwę swojego usera w eMule. Jeszcze jedno pytanko. Jak próbuję połączyć się z serwerem to on żadą logowania. Gdzie mogę się zalogować?

Nazwa usera: http://emule-project.net

Ja nigdzie nie musiałem się logować, zwykle podłączam się do Rozorback2 albo ProbenPrinz.de

Ja też nigdzie nie muszę się logować, siedzę zazwyczaj na Razorbacku 2, a mój nick to lol [PL] ;]

O co chodzi z tym linkiem? Tak się nazywasz w eMule?

Jak instalujesz to możesz sobie wybrać nick. Jak nie wybierzesz to masz taki http://emule-project.net. Można też potem zmienić w opcjach.