Problemy z misjami w GTA SA- inne topiki out

bartekn77 U mnie DEL trzebalo przytrzymac :stuck_out_tongue_winking_eye: Dzieki :smiley:

MAm problem z misja co trzeba “tanczyc” lovraiderami w takat muzyki prosze o pomoc!

Prześlij mi mailem twojego sejw to ci przejde. bartekn77@o2.pl aha i niech ten sawe będzie na pozycji 1 bo inne mam zajęte swoimi

Ja mam problemik z misją u cataliny ale z tym gdzie trzeba jakieś ładunki (plecaki) podkładać. Nie wiem gdzie je podłożyć i kiedy wysadzić.

Kiepas Musisz je podlorzyc pod drzwi , odsunac sie , wysadzic a pozniej wysadzic sejf w ten sam sposob co drzwi :wink:

ok dzieki! Misja wykonana :smiley:

Mam problem z misją co trzeba gonić helikopter. Czy jest jakiś sposób aby ten helikopter rozwalić szybciej ? może musze cały czas za nim jechać.

Helikopter nie raz staje. Wtedy zsiadam z motorku to on odlatuje i bazuka tu nic nie zdziała

Możesz użyć kodu: CPKTNWT ale musisz nie siedziećwtedy na motorze bo on terz wyleci w powietrze (i stój od niego dość daleko) napewno pomoże

Motorniczy Nie wpisujesz zadnych kodow :stuck_out_tongue: No chyba ze nie chcesz 100% z gry , wiec jak wsiadziesz na motor odrazu pedz na most , i wyprzedz helikopter tak zebys mial czasu na zmienienie broni i po prostu wyceluj i zestrzel go :wink: Jak sie nie uda to znowu go wyprzedz :slight_smile:

ja mam problem z misją na początku gdzie trzeba skakać samochadem do rytmu muzyki. kiedy skaczet to nic mi nie nachodzi punktów. jak mam to zrobić ?

musisz używać przycisków klawiatury numerycznej (4,8,6,2)

te strzalki co sie pojawiaja to jak one beda w tym koleczku to wtedy wlasnie nacisjak klawisze :wink: Tylko musisz to na wyczucie robic , ja robilem jak byly one nie w srodku tylko troszki dalej ;D

Pozdro

pozatym na ekranie masz napisy czy wykonujesz to dobrze czy źle i oczywiscie za trafienie masz punkty

musisz szybko przebierać palcami jak chcesz przejść :lol:

bartekn77 , napisz do kolegi na PW albo wyślij mu maila.

Cytowanie samego siebie zakrawa na podbijanie tematu, a to nie czateria.

Post leci.

Mam problem z taką jedną misją na plaży. Zadanie polega na tym, abym tańczył. Ale jak to zrobić ?

Please, help :!:

Misja podobna do zadania gdzie skacze sie samochodem Tylko, że tutaj naciska sie klawisze

w - gora

s - dol

a - lewo

d - prawo

Pozdrawiam :wink:

Cycus dzięki

Pojawił się następny problem w misji, z rodzaju tych, co na mapie jest litera R

Na początek dostaje się van’a, potem trzeba jechać do doków. Główne zadanie polega na przetransportowaniu skrzynek przy pomocy wózka widłowego. 4 skrzynki znajdują się naprzeciwko van’a, ale te 2 pozostałe, nie wiem gdzie są. Może mi ktoś pomóc ?

Jak wyjeżdżasz z tego garażu to na prawo leżą obydwie.

No to ja tysz coś napisze :stuck_out_tongue: Mam problem z misją u kostki. Trzeba jechać po samolot na lotbnisko. Wszystko git, ale potem trzeba gonić samolot. Wlatuje do miasta i mossion failed. Może mi ktoś powiedzieć jak to przejść ?? ??