Problemy z misjami w GTA SA- inne topiki out

Takim Dodo gonisz biały odrzutowiec? Nad nim jest kółeczko czerwone, wleć w nie, będzie filmik, potem zabijasz gości w samolocie i lądujesz nim na lotnisku.

ja mam problem na tym lotnisku co trzeba było je najpierw kupić a potem wykonać szkołe latania mój problem polega na tym że kiedy wykonałem misję w której trzeba było najpierw gonić ten durzy samolot a potem wjechać do środka i wysadzić go i wykonałem tą misję a teraz chcę wziąść nastempną i jade na to lotnisko i biąrę tą nastempną misję i to jest ta misja co na filmiku do CJ dzwoni jakiś gościu kyóry siedzi na górze i kiedy konczy się filmik i powinna zacząć się misja ale tak nie jest bo spowrotem widzę to czerwone kułeczko co z niego bierze się misje o co tutaj chodz proszę o pomoc morze trzeba się przebrać czy coś jak wy to prześliście

Ja mam problem z tą misją jak trzeba gonić ten pociąg a poźniej z tego pociągu wysiada taki gościu i co tu trzeba zrobić???

Poydro i dyiki za pomoc :wink:

trzeba go śledzić jedz na motorze bo on potem wsiądzie do taks u wki

Mam problem z misją gdzie trzeba rozwalić helikopter :?

Trzeba wziońść bazuke i jechać za helikopterem.

Jest takie coś że byłem u kumpla i jak on grał to miał celownik samonaprowadzjący (czyli taki czerwony kwadracik) a ja mam zwykły, biały celownik którym za żadne skarby nie mogę trafić w helikopter.

ja mam taki problem że ni em ogę znale ś ć dw u ch brakujących mi samochodów MEASA i JOURNEY jak by ktoś m u gł dac zdjęcia tych dwóch samochodów albo napisał gdzie je znale ś ć to by mył bardzo wdzięczny za okazaną mi pomoc :lol:

prosze bardzo:

http://www.zaibatsu.pl/gtasa.php?page=wozy

Po wykonaniu którejś misij znikło mi to pole w prawym górnym rogu informujące o życiu ,broni…

Co zrobić aby to przywrócić??

Witam

Jestem w drugim mieście w Gta Sa. Mam misje do wykonania u typa co na mapie widnieje literka S podświetlona na czerwono. Jest to szkoła jazdy. i możecie mi powiedzieć jakimi klawiszami trzeba kierować żeby zaliczyć tą szkołe jazdy?:?

Kieruje się bardzo prosto W;S;A;D

U mnie normalnie strzałeczkami i wsad

źle ułożyłem pytanie ;/. rozchodziło mi się 1 misja w szkole jazdy to trzeba wykonać 360-tkę. i własnie nie wiem jak mam ją zrobić. jak ktoś wie to proszę o post :slight_smile:

a tak przy okazji to powiedzcie mi w misji na lotnisku w 2 miescie trzeba wykonać start żeby samolot się wzbił w powietrze. cały czas robie tak jak każą w zadaniu a samolot nie chce się wzbić a raz to nawet mi wybuchł :shock:

Naciśnij jednoczeście W, S, i A

Na lotnisku to naciskasz cały czas W, aż przejedziesz ok. 3/4 lotniska, potem naciśnij (trzymając cały czas W) strzałkę w dół. Podwozie schowaj jak wystartujesz (klawisz + na klawiaturze numerycznej). Jeżeli samolot nie jest ustawiony przodem o pasa startowego to go tak ustaw (skręca się nim na ziemi na Q i E)

Witam.

Wtrace sie rozmowe.

Gdzie moge znalesc pania pielegniarke do poderwania.

Jest w sanatorium AVISTA niedaleko SF.

Jednak nie moge znalesc tego sanatorium :frowning:

Gdzie moge go znalesc ?

Szukalem szpitali AVIStA jednak sie nie natknalem.

Z gory dziekuje za info.

Poszukaj na mapie (Menu>Map) powinieneś mieć serduszko.

Złączono Posta : 12.07.2005 (Wto) 17:55

Może troche zbocze z tematu, ale tylko ociupinkę ;]

Jak wywołać wojnę gangów i zdobyć jakieś tereny?

Zeby miec serduszko trzeba pierwsze ja znalesc :?

Co do gangow to musisz zabic paru z innego gangu.

Przewaznie stoja trojkami.

Potem bedziesz mial info ze Cie bedzie atakowac pierwsza , druga i trzecia fala.

możesz też np. zrobić rozrube żeby coś wybuchało to też możesz wywołać wojne. pamiętaj że jak uciekniesz z miejsca bitwy to możesz przegrać walke o teren

p.s ford_focus w którym jesteś mieście?

radziunakon

options/display settings/hud mode na ON

W ostatnim.

Przed takim sklepem w LOS SANTOS, gdzie stoją automaty do gry, oraz automaty z napojami, itp. stoi rower. Jak wsiadam zaczyna się misja. Jest kilka takich jakby czerwonych obręczy. Co mam tam robić ?