Program do odzyskania fot i formatu karty z RAW do FAT32

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Karta pamięci z aparatu na której mam bardzo ważne zdjęcia została chyba uszkodzona. Problem polega na tym że po włożeniu jej do czytnika system ciągle chce ją formatować. Obecny system plików to RAW. Poleceniem format h: /FS:FAT32 nie pomaga niby formatuje bez problemów al karta dalej ma system plików RAW. Formatowanie przez system nie pomaga ani szybkie ani za pomocą zarządzania dyskami. nic nie mogę z tym zrobić. Jeśli ktoś z was zna się na odzyskiwaniu plików lubo podpowie mi jak tą kartę sformatować na FAT32 będę bardzo wdzięczny.

Przeczytaj ten temat, byc moze cos ci pomoze padnieta-partycja-system-plikow-raw-t152025.html Co prawda mi wtedy poszla cala partycja a nie karta pamieci ale wszystko odzyskalem wiec moze sa tam jakies nazwy programow lub cos, ja juz nie pamietam.

Niestety nic nie pomaga. Już nie wiem co zrobić męczę się z tym od wczoraj. Chyba żaden program mi tego nie przywróci bo cały czas system pilków na karcie SDHC to RAW i ni jak nie idzie tego sformatować :(. Poza tym Active Partition Recovery widzi kartę SD ale pokazuje że na karcie mam nieprzydzielone miejsce :(. Nie mam pojęcie co mam zrobić żeby karta miała system plików FAT32 :frowning:

Bo tego nie naprawiasz przywracajac poprzedni system pliqw tylko odzysqhesz z uszkodzonej karty pliki przeznaczonym do tego programem, a po odzyskaniu najzwyklej formatujesz karte.

Daruj sobie głupie komentarze w stylu

. Czytaj ze zrozumieniem. Karta nie chce się sformatować !!

PhotoRec (a dokładnie narzędzie testdisk)

Popraw błędy w swoich postach i wstaw polskie znaki diakrytyczne, pisząc na forum jesteś zobowiązany używać polskich znaków diakrytycznych.

Brak reakcji z Twojej strony poskutkuje skasowaniem błędnie pisanych postów.

tak mam ten program ale nie za bardzo wiem co tam mam zrobić staram się jakoś to rozkminić ale i tak nic nie pomogło. Być może nie znam się na tym. Może masz jakiś opis dokładniej jak to zrobić ???

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … pic=2948.0

http://www.frazpc.pl/b/140708