Program explorator przestał działać

Witam serdecznie jak w temacie, zawsze gdy szybko klikam kółkiem w myszce czy mam otwarte np. 5 folderów pojawia mi się i wszystko zamyka na kompie. Wkurza mnie to bo niemogę nic skopiować. Co zrobić? Win7 x64

Weż na początku odinstaluj wszystkie kodeki jakie posiadasz i zainstaluj tylko te:

http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec … 13349.html

a kodeki to…?

No kodeki, chyba ze zadnego pakietu nie miałeś zainstalowanego, tak więc odrazu zainstaluj to co podałem i sprawdz jak będzie

Zainstalowałem i wciąż się pojawia.

Zobacz: program-eksplorator-windows-przestal-dzialac-t496946.html

Zobacz: program-microsoft-eksplorator-przestal-dzialac-t473678.html

czarny-ekran-przy-uruchumianiu-systemu-exploler-exe-t488469.html

zwłaszcza problemy z Asus WebStorage: program-eksplorator-windows-przestal-dzialac-t477174.html?hilit=asus#p3009814

Czy wcześniej było dobrze? Przywracanie systemu: ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

Kiedy pojawiły się problemy? Może spróbuj poszukać prawidłowości data instalacji aktualizacji albo programu = początek problemów windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Jeżeli podejrzewasz infekcję, to na wszelki wypadek wykonaj log w OTL:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Następnie możesz kliknąć w znaczek wykrzyknika (zgłoś post) w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem ewentualnie z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam