Program partnerski

( Pewnie zainteresowani już czytali - gdyby jednak trafiło do spamu, to wrzucam )

Szanowny Partnerze,

Po opublikowaniu planowanych zmian w regulaminie programu partnerskiego dla blogerów portalu dobreprogramy otrzymaliśmy od Was wiele komentarzy i opinii, które przeanalizowaliśmy. W wyniku tej analizy podjęliśmy decyzję o zakończeniu programu partnerskiego w dotychczasowej formule z dniem 1 listopada 2018 r. Pracujemy obecnie nad nowym, w naszym najgłębszym przekonaniu bardziej interesującym dla blogerów pomysłem na czerpanie z prowadzenia bloga nie tylko satysfakcji, ale także wymiernych korzyści. Licząc na Wasze zrozumienie, wierzymy, że uda nam się zaproponować tę nową, ciekawą ofertę dla blogerów w ciągu najbliższych tygodni.

Obecny program partnerski zostanie zamknięty wraz z podsumowaniem i rozliczeniem października. Saldo każdego z Partnerów na dzień 1 listopada 2018 r. zostanie wypłacone – w przypadku osób nieprowadzących działalności gospodarczej – automatycznie na podany w profilu numer rachunku bankowego, zaś z pozostałymi osobami będziemy kontaktować się indywidualnie w celu uzyskania faktury VAT. Środki zostaną przelane w ciągu 30 dni od rozliczenia.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dziękujemy!

Z pozdrowieniami,

Organizator programu partnerskiego dla blogerów portalu dobreprogramy

1 polubienie

Ciekawe co to będzie jak nie program partnerski ?

Skup artykułów ? Na zasadzie “Ten jest fajny, damy Ci X zł za przekazanie go nam” ?

W ogóle takiej wiadomości nie dostałem.

Bierzesz udział w programie? Sprawdź SPAM.

Brałem, wypisałem się 5 dni temu.

1 polubienie

Na razie u mnie saldo wynosi zawrotne 92 grosze :stuck_out_tongue:. Czy od takiej kwoty trzeba rozliczyć się z US? :wink:

Każdą kwotę…

Macie pomysł co nowego wymyślą ?

nic nie muszą wymyślać

Jedyna słuszna reakcja na to wszystko…

Pytanie powinno brzmieć: czy wymyślą? Prawdopodobnie skończy się na tym że nic nie zaproponują patrząc na obecną sytuacje bloga. Moim zdaniem to bardziej opłaca się dla biznesu niż topienie kasy w coś co umiera śmiercią naturalną (jak z resztą 90% pomysłów redakcji/zarządu z ostatnich lat).

Ja nie zapracowałem na żadną wypłatę z programu partnerskiego, więc nie będzie mi go zbytnio brakowało. Zresztą nie oszukujmy się czy ktoś pisał bloga na DP dla pieniędzy?

1 polubienie

Tak, ja. Chciałem kupić córce fajną drewnianą kuchenkę z akcesoria do zabawy :wink: Po kilkunastu miesiącach uzbieralo się i będzie miała fajny prezent na święta.

1 polubienie

Zawsze można było jeść chleb z pasztetem, niby można zaoszczędzić 4000 zł na np. 2 tygodniowe wakacje za granicą.

No ja progu wypłaty nie przekroczyłem, ale za ekwiwalent zarobionej flaszki się nie obrażę :wink:

Hej,

No u mnie nazbierało się nieco ponad 20 PLN - no to na kilka Fortun Czarnych bądź Wiśniowych będzie. Wypiję nimi zdrowie blogów na dobrych programach. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Moją wypłatę zleciłem kilka dni temu, ale zapewne zaczekają i dorzucą mi to co zebrało się w ramach tego miesiąca - tuz przed końcem akcji. Tak na dobrą sprawę kokosów się zebrać nie udało, choć w kilku przypadkach moje zdziwienie sięgało zenitu zainteresowaniem niektórych wpisów.

Miło widzieć w statystykach że są osoby zainteresowane tematami pobocznymi - recenzje i sprzęt, gdyż jak wiadomo zawsze królowały wpisy o oprogramowaniu.

W ogóle miałem w planie napisanie recenzji dot. programu partnerskiego i kokosów jakie można w ten sposób uzyskać, ale w tym momencie stałby się taki wpis tylko reliktem przeszłości na który - szczerze pisząc - nie mam w tym momencie weny.

Dobrze, że nie zapisywałem się do tego programu, same kłopoty…

Dużo czasu minęło pomiędzy tym jak wysłałeś maila, a tym jak zostałeś wpisany z programu?

@PREZESKIC pisz do wojtek@dobreprogramy.pl
Jako jedyny zareagował gdy napisałem 17 października o 2:03, odpisał 18 października o 13:29… i to jedyny (prawie) e-mail na jaki dostałem odpowiedź pozytywną (wypisali mnie).
Prawie jedyny e-mail gdyż wtedy jeszcze po dostaniu wiadomości, że przyjęto rezygnację, napisałem jeszcze 3 e-maile i szybko odpisywał.

Wszystkie inne e-maile gdy się o coś upominam itp. zostają bez odpowiedzi mimo tego iż pisałem do kilku ludzi z redakcji, olewka po całej linii. Na priv odezwał się Scorpions.B z informacją, że jak coś to mam wysyłać e-maile na główny e-maila redakcji a on to “podbije”. Ale nie potrzebuję jego pomocy chwilowo. Nie będę się upominał już o coś, czego nie mam (kartę, która działa jak gwarancja).

Kasa z programu partnerskiego będzie wypłacana na przełomie miesiąca.

Dzięki napisałem

Jak już pisałem w osobnym wątku, mamy bardzo fajny pomysł, który pojawi się w miejsce programu partnerskiego i konkursu dla blogerów - pracujemy nad tym.

3 polubienia