Program partnerski

Hmm Dziwne przecież Twoja “antypiracka” seria była całkiem popularna.

Generalnie to dlatego, że do programu dołączyłem pod koniec czerwca i napisałem od tej pory tylko dwa wpisy, w tym tylko jeden sensowny :wink:

Czekam :slight_smile:

Hej,

@anon72825314 usunął swoje zapytanie, to ja zapytam. @tomekb - A co z obecnymi wynikami konkursu blogowego? Nie ma? Nie będzie?

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Ok, no to ja wsiadam w ten hype-train. :smiley: Czekam! :wink:

I 1 listopada wyłączamy panel od programu… wiem ile być powinno, ale skąd mam wiedzieć ile będzie przy przelewie? Panel powinien zostać w trybie read only do czasu rozliczenia środków.

1 polubienie

@tomekb a może warto by zostawić ten panel tylko zmienić jego funkcjonalność, aby wyświetlał ilość wyświetleń i komentarzy w danym miesiącu/roku/tygodniu/dniu.

Plugin @djfoxer robi takie coś, więc dla was implementacja powinna być łatwiejsza.

2 polubienia

Mi się uzbierało ponad 70 zł. Myślałem, że zarobię ponad 100. A tu klapa. Niestety. :frowning:
Schowam na czarną godzinę. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przyznam, że mnie też dość mocno zdziwiło takie rozwiązanie…

Jak to tym podatkiem jest? Zaliczka wg skali i czy trzeba jakiś dodatkowy PIT składać jako osoba fizyczna? NIby grosze, ale lepiej nie podpadać aparatowi opresji :wink:

@Dimatheus już wyjaśniał wielokrotnie. Patrz wyżej .

W tym wątku? Bo chyba ślepy jestem.

1 polubienie

@FaUst To chyba tu…
https://forum.dobreprogramy.pl/t/aktualizacja-programu-partnerskiego-dla-blogerow-zamkniecie/578662/17?u=darek719

Szkoda że nie mam dostępu do tematu :wink:

Skopiuję Ci :wink: @FaUst

Hej,

januszek:

Mogę się jednak mylić. @Dimatheus, możesz się wypowiedzieć?

Dokładnie tak jest. Przy rozliczeniu rocznym PIT-a dorzucasz kwotę w pozycji 6. Najem lub dzierżawa, program/arkusz aktywny wszystko wylicza i tyle. :slight_smile:

djfoxer:

Zatem nawet jak będziecie mieli 1 zł to system wypłaci kwotę i trzeba będzie wystać FV lub rachunek (w zależności od tego jako kto przystąpiliście do programu).

Stąd ja też poczekam na wypłatę środków zgromadzonych na koncie i rezygnuję z programu. Przy moich zarobkach z tego tytułu - oscylujących w granicach kilku PLN miesięcznie - to zupełnie nieopłacalne, bo więcej wydam na poczcie na znaczek czy nadanie listu poleconego wysyłając rachunek. Dla mnie zmiana bezsensowna, choć od strony podatkowo-księgowej rozumiem ten krok WP Media. Nikt nie chce pewnie bawić się w RMP. Albo nie pozwala na to przyjęta polityka rachunkowości? Generalnie tutaj społeczność niestety przegrała na wspomnianym froncie… :frowning:

Dementor:

A przecież możesz wystąpić z programu partnerskiego i pisać dla samej pasji tworzenia.

I właśnie na tym chyba poprzestanę. No nic - uciekam kończyć bloga. :smiley:

DewX:

Sierpień - 19 blogów ogółem, 13 na stronie głównej = 96zł :face_vomiting:

No i wychodzi na to, że trzeba iść w pisanie artykułów na zamówienie - to zdecydowanie lepiej finansowo wychodzi.

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

Czyli jako osoba fizyczna wpisuję to w przyszłym roku do PITa i wsio?

Nawet nie musisz do pitu wpisywać :wink: Poczytaj http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24140452,koniec-z-wypelnianiem-pit-ow-fiskus-zrobi-to-z-nas-prezydent.html

I tak wolę sam to zrobić :wink: Nie ufam im :stuck_out_tongue:

Fiskus wtedy nie będzie uwzględniał wszelkich ulg więc takie osoby raczej nie powinny korzystać z tego udogodnienia, bo wolą mieć kontrolę nad swoimi pieniędzmi :stuck_out_tongue:.

2 polubienia

Hej,

Takie coś już działało lata temu - jak pracowałeś w jednym zakładzie, to US sam rozliczał. Ale to były czasy, gdy nie było zbytnio ulg i odliczeń od podatku…

Tak, dokładnie!

Pozdrawiam,
Dimatheus