Program partnerski

Chciałbym się upewnić w związku z niespodziewaną wypłata środków: teraz nie muszę nic zgłaszać/ wysyłać przelewów do US tylko dopiero przy rozliczaniu podatku wiosną?

Jeżeli wypłata środków nastąpi w tym roku to rozliczasz się z nich do kwietnia przyszłego :slight_smile:

Hej,

Dokładnie. I tak będzie najprościej i najłatwiej. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dalej jeszcze obserwuje co się dzieje na tym portalu i niestety poziom spadł do totalnego zera. Już od tygodni nie widziałem fajnego i merytorycznego tekstu. Poziom jest bliski tym wszystkim pudełkom, onetom itd. Szkoda, fajny portal bym przez ponad dekadę, a tu chęć zysku wszystko zepsuła. Teraz albo to odkręcicie co będzie ciężkie, albo z czasem zejdziecie na dno internetu. Może i WP generuje wam trochę ruchu, ale tacy ludzie nawet nie zapamiętaj, że coś czytali na takiej i takiej stronie… A w sumie szkoda się produkować i tłumaczy, bo i tak redakcja ma to w d…

1 polubienie

Sam coś napisz i wypełnij tę dziurę konkretnym kontentem… chyba że wolisz właśnie marudzić. W końcu to społeczność może coś tutaj wymusić.

1 polubienie

A zapłacisz mu za popisanie się wartościową treścią (słowa “content” nie ma w naszym słowniku)? Bo redaktorzy mają za to płacone i chyba nikomu nie chcę się poświęcać prywatnego czasu na szukanie informacji, redagować je tylko żeby pokazać że się da.

2 polubienia

Klepnalem post przypadkiem nie w tym temacie :slight_smile: I miałem na myśli wszystkie treści poza blogami.
Niestety taka prawda. Sam nie piszę, bo nie mam lekkiego pióra :slight_smile: Poza tym nie lubie…

Jest już bliżej czy dalej abyśmy poznali ten świetny pomysł? :slight_smile:

2 polubienia