Programowanie

mam taka sugestie aby na forum powstał dział programowanie .byłby to dział zarowno dla poczatkowych programistow jak i tych zaawansowanych

A jaki jest powód, dla którego miałby powstać ten dział? Czy aż tak dużo jest tematów dot. programowania?

nie ma takiej potrzeby :oops:

C hyba to nie przejdzie…

Niezbyt dobry pomysł…

a jak dla mnie mogło by być bo nareszcie byłoby miejsce w którym były by rzeczowe kursy i miejsce w którym byłyby pytania dotyczące programowania ja popieram

Moim zdaniem kolejność powinna być inna.

Najpierw więcej tematów na forum, dotyczących programowania,

A dopiero poźniej zastanawianie się nad tworzeniem nowego działu.

jest dużo serwisów dotyczących programowania, chociażby http://www.4programmers.net

Argument bez sensu.

Na tej zasadzie, można by powiedzieć:

Po co forum dobreprogramy, skoro są większe fora…

z sensem :stuck_out_tongue: po co tworzyć dział o programowaniu skoro podany przeze mnie link prowadzi do najwiekszego polskiego serwisu o programowaniu :roll: tam szybciej wyszuka się informacji :roll:

a poza tym ile na tym forum było tematów dot. programowania ?? niewiele :stuck_out_tongue:

Chociaż na upartego może być, moze sie załapię na modka w takim dziale :lol: :stuck_out_tongue:

O tym mówiłem w poprzednim poście…

No a kto to będzie pisał? Strumienianin ma rację - kolejność nie taka. Co nam po dziale, w którym będzie pytał każdy a odpowiadał nikt?

ja, adpawl :wink: ehehe ale i tak jestm przeciw :wink:

Powstał dział “Hardware”, na razie wystarczy tych nowości.

Zgadzam się całkowicie :wink:

Dokładnie. Jak coś robic to dobrze, albo wcale. 8)

Ja jestem zupełnie na nie.

Do tej pory kwestie “programistyczne” (szumnie powiedziane) ograniczały się do pytań jak zrobić tabelkę w HTML-u, czy jak zrobić formularz nie mówiąc o tym, że takie podstawy można zobaczyć w każdym kursie (tylko nikomu nie chce się czytać, lepsze gotowe rozwiązanie).

Więc taki dział nie ma u nas większego sensu.

powiem tak programowanie to nie tylko html

mam na mysli pascala ,c++ lub java lub jakies jezyki visual , a jesli nikt nie pytał bo moze myslał ze jak nie ma działu to “not responding” :slight_smile: okej to był mój tylko taki luzny pomysł

M ożna by zrobić przyklejony temat z forami, kursami, poradnikami , dotyczącymi programowania i już. :slight_smile:

a gdzie mam zgłaszac pytania do programowania ,w dziale webmastering jesli oczekuje odpowiedzi dotyczace delphi ?

Do Problemów? :slight_smile: