Propozycja dotyczaca "pomogl"

(Karolnowiszewski) #1

mam propozycje nie wiem czy to nie jest za trudne technicznie ale doszla niedawno funkcja "pomogl", ale userzy ktorzy pisza i probuja rozwiazac problemy w roznych tematach moga nie wiedziez kto ich wynagrodzil i dodal im punkcik [ja dostalem punkt ale nie wiem za pomoc w jakim temacie]. mysle ze powinno byc tak ze "pomocnik" powinien dostac na pw wiadomosc ze dostal punkcik i za jaki temat np napisany by mogl byc link do tematu. mysle ze to by bylo korzystne z takiej rzeczy ze ten user ktory pomogl wiedzialby ze jego rozwiazanie bylo dobre.

nie wiem czy to co wymyslilem jest dobre ale niech wypowiedza sie inni co o tym sadza

(Qbek50) #2

mi się to podoba twój pomysł nkaroln :smiley:

rzeczywiście nie wiadomo czasem od kogo sie dostaje punkta 8)

(El Presidento) #3

nkaroln dokladnie bardzo dobry pomysl :lol:

(Carolin6) #4

A nie to jest najważniejsze ,że komuś pomogliście i macie to pod

awatarem.Chyba ,że chcecie podziękować za to ,że ktoś Wam podziękował

.

(Mancunian) #5

Według mnie to całkiem dobry pomysł :D.

(Karolnowiszewski) #6

A nie to jest najważniejsze ,że komuś pomogliście i macie to pod

awatarem.Chyba ,że chcecie podziękować za to ,że ktoś Wam podziękował

mi przedewszystkim chodzi o to ze jak jest podany problem to userzy probuja pomoc,zgaduja i nie dokonca wiedza czy to pomoze i zeby na przyszlosc wiedzieli ze w takim problemie trzeba to zrobic bo innym to pomoglo. ten system zaproponowany przeze mnie by w tym pomagal. a nie w tym ze ooo ten mi dal punkcik to nastepnym razem ja mu dam!

(Asteriks2) #7

:smiley: oczywiście to super pomysł - mnie również się spodobał ale

byłoby już pełnią szczęscia gdyby wprowadzić punktację za jakość tematów, którą ocenialiby inni userzy :smiley:

aż dziw, że po tylu doświadczeniach to jeszcze nie funkcjonuje... :lol:

(Siekiera666) #8

mi teś sdie podoba ciekawe co lisek

(Krzysieknd2) #9

Bardzo dobry pomysł. Zrealizowac go :smiley:

(system) #10

Z tego co mi wiadomo, jeżeli hack "pomógł mi" się sprawdzi

i zostanie na forum na stałe

to zostanie wprowadzone powiadamianie na email

tak jak to jest choćby z powiadomieniem o ostrzeżeniu.

(Beber Cerveza) #11

dobry pomysl ale nie mozna go naduzywac......ze za byle co kazdy bedzie mial pomogl 165

(system) #12

O czym Ty właściwie mówisz?

Czytałeś to co napisał nKaroln?

Wiesz co zaproponował?

Bo wydaje mi się, że albo nie przeczytałeś albo... :x

(Beber Cerveza) #13

chodzi mi o to rzeby nie dawano "pomogl" za byle co dobre jest to rzeby powiadamiac, na jakim problemie - kiedy - za co

m.in. chodzi mi o to by nie nagradzac za byle wypowiedz na temat danego problemu, ze np. bedzie link i dopisane zobacz to.............. 8)

(system) #14

A mogłbyś jeszcze raz, ale tym razem po polsku? :?

(Beber Cerveza) #15

dobre powiadomienie

uzasadnienie by wiadomo bylo za co dokladnie dostalem punkt....

nie przesadzac z rozdawaniem

(Siekiera666) #16

na niekturych foracgh sie świeci punktowana odpowiedz 8)

(Centrumopowiastek) #17

Bo tam jest hack plus/minus, a nie "Pomógł mi".

(boczi) #18

A to nie jest pomoc? :?

Co innego, jak post jest zupełnie OT. :?

(Magik) #19

W sumie jest, jednak nie w każdym linku autor musi znaleźć rozwiązanie. Czasami link prowadzi teoretycznie do rozwiązania problemu, ale praktycznie u autora z różnych przyczyn to rozwiązanie nie zadziała.

Chodzi tu bardziej o punktowanie faktycznie istotnej pomocy.

Wtedy posta nie ma :twisted:

(Farall) #20

Jestem generalnie "za" proponowanym tu pomysłem. Napisałem dziś pierwszego posta od czasu wprowadzenia opcji "Pomógł". Wysłałem i wszedłem w temat raz jeszcze. Patrzę, a pod moim nickiem napis: pomógł: 2 No i ciekawy jestem komu i w czym pomogłem samą swoją nieobecnością na Forum... :smiley: :wink: