Propozycja dotyczaca "pomogl"

Jeśli “Pomógł mi” miałoby zostać, to jak najbardziej jestem za tym pomysłem, ukróciłoby to, w stylu “nabijania”.

popieram. Super pomysł :spoko:

A nie sprawdzil się :stuck_out_tongue:

Czy to oznacza, że hack “pomógł mi” zniknie?

Dlaczego hack “pomógł mi” się nie sprawdził ? :o

Twoje to zdanie, czy ogólnie administracji :?: Bo jak dla mnie to żadnych nadużyć z nim związanych nie było. Wpradzie zdarzały się przypadki, że niektórzy wystawili plusy za topicy “historyczne”, ale nie mogę powiedzieć, aby to jakoś wypaczyło klasyfikację.

Administracji.

Nadużycia były niestety. :?

A nie możecie ukarać tych osób które nadużywały tej funkcji :stuck_out_tongue: Bo ta funkcja wielu userom się bardzo podobała.

A niby skąd mamy wiedzieć kto te punkty nabija???

Jedną osobe owszem znamy ale reszty.

Zresztą tylko jeden z userów zgłosił że mu ktoś punkty nabija, drugi wcale tego nie zrobił więc uważam że maczał w tym paluszki.

to przewidziałem

a poza tym ten hack ma dwa konce.Kto mysli i siedzi na forum ten wie o co mi chodzi! !!

Glupi był od samego poczatku–pomysł

Zamiar jego wprowadzenia wyczulem na wstepie(zasady hipermarketowe) ,jednak zycie to weryfikuje doskonale ,a forum to nie market.Ech live…

To skąd wiecie że ta funkcja była nadużywana jak nie wiecie kto jej nadużywał.

Przez jednego usera który tego nadużywał całe forum ma ucierpieć.?? :o

Ukarajcie go !

Czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Nikt nie będzie sie bawił w detektywów i biegał za nabijaczami.

ale jest demokracja i wiekszosc userow chce aby pomogl mi pozostalo!!

i przez kilku nabijaczy ten hack zostanie usuniety?? :o :beksa:

A w sumie do czego on sluzy jest tylko na pokaz :shock: a liczy sie przedewaszytskim wiedzia a nie ile kto ma punktow Pomogl :x

wiec myslac takim sposobem po co jest hack “ostrzezenia”?? :stuck_out_tongue:

To juz innna prawa ale “Pomogl” duzo czasu nie bylo i nic sie nie dzialo :wink: wiec mysle ze jest to niepotzrebne :stuck_out_tongue:

nierozumiem a co mialo sie dziac???

Nabijanie “Pomogl”

Proponuje zamknac ten topic bo niema sensu tego dalej ciagnac :x

a ja proponuje zebys nie bral glosu w kwestii zamykania topikow bo od tego sa modelatorzy

Modelatorzy to jakaś inna grupa. U nas są Moderatorzy.

Następne posty nie na temat polecą do kosza. :?