Propozycja dotyczaca "pomogl"

Jako, że hack “pomógł mi” okazał się niewypałem, tak więc od dzisiaj przestał istnieć. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej.

Tutaj się niestety mylisz. Opcji tej nie nadużywał jeden user, ale całkiem spora grupka. Nie mam zamiaru przeprowadzać polowania na czarownice. Opcja okazała się zupełnie zbędna, bo nie było w niej za grosz sprawiedliwości i bezstronności. Zresztą znane mi są wypadki “sprzedaży” czy jak kto woli “wymiany” punktami.

Dla mnie sprawa zakończona.

@lisek w końcu mądra decyzja :smiley:

Nie będę się rozpisywał ale prawda jest taka że przyczyniało się to do spamu, a w dziale Bezpieczenstwo, do niezdrowej rywalizacji i błędnych odpowiedzi, posty tej samej treści po 4 razy :frowning:

Na szczęście koniec - brawo.

Wrescie i na to czekalem od poczatku Gratulacje :stuck_out_tongue:

Uważam, że funkcja “pomógł” mogła wywołać kłótnie, zazdrość i zawiść między użytkownikami. Gratuluję słusznej decyzji! Uważam, że o wkładzie decyduje nie ranga lub button, ale poziom postów.

Jest gitara.

Możliwe.

Niech tylko pozostaną ostrzezenia.

Ps. Coś mi się wydaje że ostrzezenie mam juz grubo ponad miesiąc. Kiedy zostanie ono zdjęte ? :wink:

wszystkiego mozesz sie tu dowiedziec http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php#2

napisałem TUTAJi nadal podtrzymuję to stanowisko modyfikując je nieco … “i nie pojawił się moim zdaniem problem nabijania punktów”

A tak w sumie to mi wszystko jedno czy te funkcje (obie) zostana czy polecą w kosmos 8)

W związku z tym topik zostaje zamknięty