Propozycja działu: grafika

Tak napewno nie będzie.

Pewnie będą podawane linki do stron z poradnikami.

A nawet jeżeli byłby umieszczane poradniki z innych stron to napewno byłoby podane źródło z jakiej strony dany poradnik został skopiowany. :slight_smile:

Cygan już nawet zrobił temat z linkami do stron z poradnikami do poszczególnych programów. Temat ten pewnie będzie dalej “rozwijany” przez innych userów tego forum (będą umieszczane kolejne linki do stron z poradnikami :slight_smile: )

Mogą być też tematy w stylu “Zrobiłem coś takiego, co o tym sądzicie” gdzie forumowicze mogliby pokazywać swoje prace, a inni komentowaliby i mówili co im nie pasuje itp.

TAK 68% > NIE 31%

Userzy dla forum, czy forum dla userów? :wink:

Właśnie jak to jest? :wink:

Jeżeli na admistrację będą wywierane tego typu naciski, zaraz ten temat zamknę i osobiście porozmawiam z administratorami żeby takiego działu nie było :evil:

Jeszcze raz powtarzam, wszelkie szantaże słowne działają na waszą niekorzyść :!: :!: :!:

A najabardziej w tym wszystkim śmieszy fakt że najwięcej mają do powiedzenia userzy ze stosunkowo małym stażem.

fiesta , Tobie już nic nie można powiedzieć, bo wszystko uważasz za szantaż i nie mów, że nie, tylko na spokojnie przeczytaj post mój i Twój.

Nawet na chwilę nie pomyślałem, że moje słowa mogą zabrzmieć jak szantaż :shock: lub jakiś nacisk…

Tak się składa ze można mi wiele powiedzieć, tylko że w sposób rzeczowy i konkretny. Tego typu posunięcia odbieram jako chwyty poniżej pasa na poziomie przedszkola :!:

Tak się składa ze to administracja ma końcowe zdanie.

Chciałbym wam tylko przypomnieć :roll:

Bo widze ze się zapomnieliście :?

Ale tak właśnie zabrzmiały :frowning:

A to czy pomyślałeś, czy nie - jest zupełnie inna sprawą

Tak, chcę!

70% [45]

Nie, nie chcę!

29% [19]

gdzieś nam 1% zżarło :stuck_out_tongue:

rss Przecież jest tak:

:mrgreen:

PS. W swoim podpisie lepiej daj:

prosze bardzo :stuck_out_tongue:

do administracji: ile osób musi zagłosować w ankiecie, żeby jej wyniki były znaczące dla nowego działu?

może zagłosować nawet 1000, z czego 90% na tak.

Decyzja i tak należeć będzie tylko do administracji. A oni nie lubią presji i rozkazywania im :wink:

Popieram tę propozycje :stuck_out_tongue:

Dołączam się na tak. Można spróbować co z tego wyjdzie. Może być ciekawie.

a gdzie się podziała ankieta?

Właśnie :?:

:cry: :evil:

a po co ci ankieta jak tego dzialu nie bedzie ? :roll:

Widze, że nic z tego :frowning: :?

też tak widze :?