Propozycja podawania wieku forumowicza

Nie chodzi o wyświetlanie danych, jak rok urodzenia, imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, byle to było posiadane i zabezpieczone przez portal. Wyświetlana uzgodniona nazwa, to jedno, zaś odpowiedzialność, to drugie. Trzeba odpowiedzieć prawnie, za naszczekanie na kogoś, za oszustwa, inne szkody, bo tak anonimowo jedni krzywdzą drugich, a do jakichkolwiek ACTA, to rządy zgłaszają jedynie słuszne zainteresowania. Za rozsyłanie wirusów, za piractwo itp.

W małpiarni i dzikim zachodzie, zbierają się grupy ludzi, co chcą normalnego przeniesienia swoich spraw przez internet. Zdaje się, że to za trudne, bo grasują dzikie hordy trolli, innych oszołomów, złodziei itp. No, ale na siłę da się, o ile jest zaangażowanie w wymuszanie przyjętych reguł.

Co za problem ? Jak masz czas idziesz do sądu, redakcja musi wydać ip, prowider dane :stuck_out_tongue:

Jeśli masz na myśli mnie, to troszkę więcej, niż ćwierć wieku (po prostu wyglądam na mniej, niż mam i niekiedy jak się ogolę, muszę pokazywać dowód jak chcę kupić piwo). Zresztą mój wiek podany jest w profilu. Akurat fanem Cisco nie jestem, po prostu posiadam certyfikat tej firmy, który potwierdza, że potrafię obsłużyć urządzenia sieciowe ich produkcji :wink:

PS zdjęcie w avatarze było robione dwa lata temu jak się regularnie goliłem, ale z wyglądu raczej wiele się nie zmieniłem.

To nie portal randkowy, żeby podawać wiek.

Hej,

Oj, niektórzy mają znacznie więcej niż 50 lat. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus