Propozycja

Jak na każdym Forum, także i na tym występują “martwe dusze”, czyli userzy, którzy są zarejestrowani a nie piszą już na Forum. W związku z tym proponuję, aby zlikwidować konta nieaktywnych userów. Można na przykład wysłać do każdego użytkownika na PW lub na mail’a zapytanie, czy korzysta jeszcze z forum.

PRZYKŁAD 1

PRZYKŁAD 2

Userów z zerowym licznikiem jest 2778. Kto będzie do nich pisał Ty ??

w sumie to mozna by powysylac maile do wszystkich uzytkownikow z prosba o ponowne aktywowanie konta osoby ktore by tego nie zrobily stracily by konto :lol:

Administracja :lol:

dary.zary o to mi chodziło :slight_smile:

To im pozostaw tą dycyzję.

IMHO bez sensu.

widac ze jak chce to potrafie pomyslec :smiley: a z aktywacja konta to powinno juz tu byc to od dawna bo ja nawet nie pamietam czy taki mail przychodzi czy odrazu po rejestracji sa wszystkie uprawnienia

A pomysł wziął się stąd, że kolega chciał się zarejestrować, ale jego login był zajęty, wiec sprawdziłem kto go ma i patrze user z 2003 roku ZERO postów :lol:

Aktywacja konta jest już od tego weekendu.

hehe dobre sobie :lol:

Dokładnie. Nie widze sensu takiej operacji.

Zresztą była już mowa o tym. :?

Ja bym proponował że ci userzy który są na forum więcej niż miesiąc i mają mniej niż 3 posty powinni być usuwani.

PS.Dało by się ogłoszenie na głównej stronie forum na samej górze :roll:

Tylko dlaczego user który w miesiącu napisze dwa posty ma stracić konto.

To juz zupełna bzdura.

Nie, gdyż nikt nie ma obowiązku pisania na forum. Jak bedzie miał problem to z pewnością napisze. 8)

mnie np nie przeszkadza że jest wielu użytkowników którzy mają założone konto a nic nie piszą 8)

No i własnie, żeby zapytać użytkowników czy jeszcze coś napiszą czy już się wypisują z forum

CANALETTO jak wszyscy dadzą odpowiedź na

to minie kilka lat 8)

Z czego robicie problem ??

Jak jego nicka używa ktoś inny to niech doda jakiś znaczek bądź numerek.

Jak adminstracja uzna za stosowne to przeprowadzi taką operację.

kolega Canaletto za nadto się przejmuje losami forum :lol: przecież gdyby komuś “z góry” przeszkadzało, że jest ponad 2000 nie piszących na forum to już dawno by to załatwili…

a po drugie i najważniejsze to rejestracja na forum nie zmusza nikogo do udzielania się na nim :!: większość zarejestrowanych pisze na forum bo potrzebuje pomocy, porady etc. :!: myślę, że niektórzy powinni się zająć czymś innym niż szukanie dziury w całym… :?

A czy rejestruje się tylko po to, żeby pisać posty? :?

Mam pomysł : wywalmy wszystkich użytkowników, którzy mają mniej

niż 1000 postów i są na forum dłużej niż tydzień! Baza się odciąży.

:x :x :x

Problem z odciążeniem bazy pozostaw Administracji 8)

PS

W pierwszej kolejności Ty byś cece poleciał :hahaha: