Propozycja

(Canaletto) #1

Jak na każdym Forum, także i na tym występują "martwe dusze", czyli userzy, którzy są zarejestrowani a nie piszą już na Forum. W związku z tym proponuję, aby zlikwidować konta nieaktywnych userów. Można na przykład wysłać do każdego użytkownika na PW lub na mail'a zapytanie, czy korzysta jeszcze z forum.

PRZYKŁAD 1

PRZYKŁAD 2

(fiesta) #2

Userów z zerowym licznikiem jest 2778. Kto będzie do nich pisał Ty ??

(system) #3

w sumie to mozna by powysylac maile do wszystkich uzytkownikow z prosba o ponowne aktywowanie konta osoby ktore by tego nie zrobily stracily by konto :lol:

(Canaletto) #4

Administracja :lol:

dary.zary o to mi chodziło :slight_smile:

(fiesta) #5

To im pozostaw tą dycyzję.

IMHO bez sensu.

(system) #6

widac ze jak chce to potrafie pomyslec :smiley: a z aktywacja konta to powinno juz tu byc to od dawna bo ja nawet nie pamietam czy taki mail przychodzi czy odrazu po rejestracji sa wszystkie uprawnienia

(Canaletto) #7

A pomysł wziął się stąd, że kolega chciał się zarejestrować, ale jego login był zajęty, wiec sprawdziłem kto go ma i patrze user z 2003 roku ZERO postów :lol:

(Lisek) #8

Aktywacja konta jest już od tego weekendu.

(system) #9

hehe dobre sobie :lol:

(lazikar) #10

Dokładnie. Nie widze sensu takiej operacji.

Zresztą była już mowa o tym. :?

(Rafi) #11

Ja bym proponował że ci userzy który są na forum więcej niż miesiąc i mają mniej niż 3 posty powinni być usuwani.

PS.Dało by się ogłoszenie na głównej stronie forum na samej górze :roll:

(lazikar) #12

Tylko dlaczego user który w miesiącu napisze dwa posty ma stracić konto.

To juz zupełna bzdura.

(fiesta) #13

Nie, gdyż nikt nie ma obowiązku pisania na forum. Jak bedzie miał problem to z pewnością napisze. 8)

(Qbek50) #14

mnie np nie przeszkadza że jest wielu użytkowników którzy mają założone konto a nic nie piszą 8)

(Canaletto) #15

No i własnie, żeby zapytać użytkowników czy jeszcze coś napiszą czy już się wypisują z forum

(Qbek50) #16

CANALETTO jak wszyscy dadzą odpowiedź na

to minie kilka lat 8)

(fiesta) #17

Z czego robicie problem ??

Jak jego nicka używa ktoś inny to niech doda jakiś znaczek bądź numerek.

Jak adminstracja uzna za stosowne to przeprowadzi taką operację.

(Duch) #18

kolega Canaletto za nadto się przejmuje losami forum :lol: przecież gdyby komuś "z góry" przeszkadzało, że jest ponad 2000 nie piszących na forum to już dawno by to załatwili...

a po drugie i najważniejsze to rejestracja na forum nie zmusza nikogo do udzielania się na nim :!: większość zarejestrowanych pisze na forum bo potrzebuje pomocy, porady etc. :!: myślę, że niektórzy powinni się zająć czymś innym niż szukanie dziury w całym..... :?

(Centrumopowiastek) #19

A czy rejestruje się tylko po to, żeby pisać posty? :?

Mam pomysł : wywalmy wszystkich użytkowników, którzy mają mniej

niż 1000 postów i są na forum dłużej niż tydzień! Baza się odciąży.

(Qbek50) #20

:x :x :x

Problem z odciążeniem bazy pozostaw Administracji 8)

PS

W pierwszej kolejności Ty byś cece poleciał :hahaha: