Prośba o udział w ankiecie do wpisu blogowego

(Giiixxxx6) #1

Dobry Wieczór!

Chciałbym bardzo wszystkich poprosić o oddawanie głosów w ankiecie, na temat przeglądarek internetowych, dostępnej pod tym linkiem: 

https://goo.gl/forms/9VGEpIwfLqraF2GO2

Niektórzy którzy już głosowali w podobnej ankiecie rok temu, a nadal udzielają się aktywnie na forum (jak @Bogdan_G) pewnie mogą się zdziwić po co po raz drugi ta sama ankieta - otóż, już wyjaśniam. Poprzednia ankieta była organizowana ponad rok temu, a 365 dni to sporo czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o przeglądarki i świat IT.  A że nie popisałem się wpisem przez cały rok, teraz staram się to nadrobić i napisać wpis jeszcze przed nowym rokiem. A do tego potrzebna mi wasza pomoc i na was liczę! Każde wypełnienie ankiety i komentarz tutaj nagradzam oczywiście ''Lubię to'', jeśli użytkownik zostawił w komentarzu w formularzu swój nick z forum.

Jednak zamierzam z niej skorzystać, a że byliście nad wyraz aktywni, ponad 200 oddanych głosów nie pójdzie na marne - zrobimy we wpisie małe porównanie. 

Dziękuje wszystkim bardzo za udział!

(Bogdan_G) #2

Skoro przywołałeś do tablicy, to masz wyklikaną ankietę.

(bachus) #3

Done.

Gotowe.

A wyniki chyba nikogo nie zaskoczą.

(bachus) #5

No oczywiście, że nie zaskoczą - każdy przecież używa Internet Explorer… jakoś trzeba pobrać inną przeglądarkę.

(nic ciekawego) #6

gotowe

(Dimatheus) #7

Hej,

Zrobione. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Krzysztof Nowak) #8

Ja również :slight_smile:

(skrzek) #9

i ja :slight_smile:

Done.

BTW. Ja używam Firefox ESR :slight_smile:

Pozdrawiam!

Niech będzie, poszło!

(lordjahu) #12

Jest i moje zdanie.

Czekam na wpis. 

(IPSEN) #13

Ja też

Pozdrawiam

(tomasko) #14

I ja dodałem coś od siebie :slight_smile:

(Giiixxxx6) #15

Tak więc koniec ankiety - 130 głosów z planowanych 200, ale nie ma tragedii :) 

Dziękuje wszystkim za udział, wpis w pod koniec tego tygodnia!

(tomasko) #16

Daj znać jakie były wyniki…ciekaw jestem.

(Giiixxxx6) #17

Dam znać - ale najprędzej we wpisie :) 

Mogę tylko powiedzieć, że i w tym, i w poprzednim roku zwycięzca jest jeden i ten sam. Co ciekawe, na zwycięzce spadło najwięcej hejtu od tych, którzy głosowali na największego konkurenta.

Taka mała podpowiedź co do wyników.

Ja sam tutaj głosowałem, choć wyniki są oczywiste, wszelkie argumenty i wypowiedzi użytkowników też do przewidzenia. Temat jest ogólnie wyczerpany, więc chwyciłeś się czegoś, co musisz dobrze opracować, by zainteresować odbiorców. Ja nie wierzę w to, że Ci się uda, więc nastawiam się na to, że będzie kiepsko i będę mógł napisać coś krytycznego. Bez urazy. Liczę, że mnie zaskoczysz, ale jest to prawie niemożliwe.

(Giiixxxx6) #19

@Existimati

Też tak to odbieram - dlatego do tej pory myślę w jaki sposób tak to opracować, aby nie było powtarzalności z poprzednich testów.

Jednocześnie, nie zamierzam skupiać się tylko na jednej platformie - w planach mam 3, także liczę że wpis będzie obszerny i zainteresuje czymś potencjalnych czytelników. 

Temat przepracowany na wszelkie sposoby, ale jak już obiecałem sobie że napisze, to napisze - choćby miało okazać się totalną klapą - przynajmniej niektórzy będą mogli skrytykować, więc ktoś będzie szczęśliwy.

Niemniej dzięki za opinię, postaram się czymś jednak zaskoczyć!

(Pomysły na urozmaicenie mile widziane także w tym wątku

(Kpc21) #20

Czyli wiadomo. Wygrywa Chrome, największy konkurent to Firefox.

Problem jest taki, że już nie ma w zasadzie na rynku przeglądarek, które nie miałyby związku z Chrome - poza Firefoksem. No i produktami Microsoftu.