Proszę o profesjonalną wycenę ziemi

Mój tata poprosił mnie :o abym zoorientował się jaka może cena ziemi.

Dąbrowa Górnicza przy trasie przelotowej Katowice-Warszawa.Ile by wynosiła cena jednego hektara :slight_smile:

ale jaka to ziemia? rolna? budowlana?

zreszta porownaj sobie cenu na allegro…

geforc takie posty to może zatrzymaj dla siebie dobrze??

To jest poważna sprawa bo tata mnie o to prosił, a co do tego

To nie wiem, ale jest tam dom, i ogród a za domem jest jeszcze spoooory kawałek ziemi.Tata ma plan tego ale nie mam aparatu cyfrowego, aby dać screena. :slight_smile:

Tutaj napewno nie otrzymasz kompetentnej wyceny czy odpowiedzi. Zgłoś się do jakiejś Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych w swoim miescie lub sąsiednim

Szkoda tylko, że to miasto jest 500 km od mojego :expressionless:

  1. ważne jest jaka to działka. Jak rolnicza to na kokosy bym nie liczył (jak już jakiś rolnik ją kupi … )

  2. jeśli budowlana to masz tu większe pore manewru - np. firma posiadająca sieć sklepów, stacji benzynowych itp. może kupić tą działkę nawet za dużą kasę ze względu na to iż

Trudno …

A agencji nieruchomości nie ma? Niemozliwe. Napewno do 100 km sie znajdzie :wink:

Tym bardziej że chodzi o

Chesz profesjonalnej wyceny to się pytaj geodety, rzeczoznawcy a nie laików na forum komputerowym 8)

BTW za taką usługę też się płaci :stuck_out_tongue:

Tym bardziej że nie jest to jednorodny typ ziemi, działka z domem który też trzeba wycenić.

Dobra dzięki za pomoc.Ale mielismy nadzieję razem z ojcem, że ktoś w tamtych okolicach mieszka i się orientuje w tych sprawach. :frowning:

A czy na tym forum taka osoba nie może być? :roll:

A co do wyjechania tam.Oczywiście, że tata tam jedzie tylko teraz chciałby się dowiedzieć na co ewentualnie może liczyć :slight_smile:

Bardzo, ale to bardzo śmieszne.To jest poważna sprawa (wg mnie) i masz prawo do śmiechu no ale bez przesady :x :-x

http://www.dbn.darknet.pl/index.php

Masz dostęp do neta i nie wiesz co z tym zrobić.

Pod linkiem masz pierwsze z brzegu znalezione biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej.

Zobacz po ile są sprzedwawane podobnego typu działki.

Możesz do nich napisać zapytanie o wycenę.

Równie dobrze można do nich zadzwonić, napisać list etc… :slight_smile:

:okulary:

O to chodziło Golden Finger wielkie dzięki, chociaż Ty nie żartujesz ze sprawy.Dzięki za link zawsze to jakaś pomoc. :slight_smile:

Jeszcze wielkie thx

Ja jestem z Dąbrowy Górniczej, ale nie powiem ci ile może kosztować szczególnie że nie wiesz nawet jaka to działka. Wystarczy że pójdziesz do pierwszej lepszej agencji nieruchomości, a tego u nas w mieście jest masa :smiley: ewentualnie możesz zadzwonić.

http://www.befar.krn.pl/Befar-dzialki-g … 5_1_5.html

To masz w nagrodę jeszcze jeden link z ofertą sprzedaży działek min. w Dąbrowie Górniczej :slight_smile:

Ceny, jak widać pod linkiem, w dużej mierze zależą od typu działki.

:okulary:

http://www.befar.krn.pl/mieszkania-domy … 6_1_1.html

Z tego co widze to za 1,20 hektara jest 2 160.000 zł? :o Czy źle przeczytałem

To jest bardzo duża działka obok Reala, pewnie dlatego :slight_smile:

Zależy od typu działki i tego jak wycenią ją specjaliści … :slight_smile:

:o :o no nie wierze…

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 0:02

Ej Killer

W Dąbrowie Górniczej przy trasie przelotowej Katowcie-Warszawa to jest tam coś fajnego?

Co fajnego, dla jednych może być fajny wychodek sołtysa, a dla drugich nowa rezydencja Leppera :P:P:P

Zapewne x-awier ma na myśli obiekt, dzięki, któremu wartość jego działki ulegnie wzrostowi … :hmmm: