Proszę o usunięcie konta

Ja liczę na ponad 70pkt :D. W szkole pisaliśmy 3 próbne to różnie to bywało :stuck_out_tongue:

proponuje sobie sciagnąć najważniejsze wzory

www.tnij.org/wzorcownia

@czarny_owiec: wielkie dzięki :smiley:

Ja liczę, że 70 pkt to powinienem mieć.

Nie umiem zbytnio chemii i fizyki ale myślę, że polskim nadrobię :smiley:

I mam nadzieję, że będzie więcej matematyki niż fizyki :stuck_out_tongue:

Heh ja właśnie wolałbym aby było więcej fizy chemii niż matmy ;D

No ja również.

Ja bym się cieszył, aby wrąbali do ścisłego, informatykę :smiley:

Nie ma na zabardzo liczyć.

Co do przecieków, to jakis koleś ma niby pytania i odpowiedzi - wystarczy wysłać sms za 1,22 zł ;] Ale raczej ściema ;]

Ja bym tak od 90 w gór chciał mieć…

Na próbnym się udało, ale ten podobno trudniejszy będzie.

mnie na próbnym poszło tragicznie z matmy - 22pkt, human poszedł poprawnie - 36pkt, średnia raczej 4.2 - 4.3

życze wszystkim powodzenia i wielkie dzięki dla tego kolesia co dał link ze wzorami…

P.S. Jak będę miał 75 to sie będę cieszył. :slight_smile:

Ja mam średnią dwa z czymś… 2,3? 2,5?

A miałem tyle samo punktów co Ty z humanistycznego.

Facetka mówi że często lepiej radzą sobie uczniowie przeciętni, a nie Ci dobrzy :stuck_out_tongue:

U nas w klasie tak było…

Za to matma tragicznie, kilkanaście bodajże.

Czasami tak bywa. Chociaż ja ze ścisłych też cienki jestem…matma, fiza… 3 mam, ale za to z geografii 5:D

P.S. Na tle klasy z matematycznego nie wypadłem tak słabo… miałem piąty wynik na 27 osób:)

Te wzory z matmy to się przydadzą, a ma ktoś może coś w stylu: Jak pisać wypracowanie, podanie, recenzje, opowiadanie itp. w jednym pliku ? Byłbym wdzięczny. :wink:

Podpisuję się pod proźbą michnt :smiley:

ja na próbnym miałem:

Hum -42

Mat -25

Średnia moich ocen to około 4,1 :lol:

Z tego co mówią, to zazwyczaj jest tak, że próbny jest trudniejszy. Przynajmniej tak jest w mojej szkole.

cześć,

Młodzież, która przystąpi do egzaminu w roku szkolnym 2007/2008, była uczona według programów nauczania uwzględniających treści starej podstawy programowej. Obowiązująca od 1 września 2007 roku nowa podstawa programowa z matematyki różni się zakresem treści od wcześniejszej. Dlatego zadania egzaminacyjne w roku 2008 nie będą sprawdzać następujących treści:

• przykłady liczb niewymiernych,

• wzory skróconego mnożenia,

• interpretacja geometryczna układu równań liniowych z dwiema niewiadomymi,

  • kąt środkowy i kąt wpisany oparte na tym samym łuku,

• przykłady przekształceń geometrycznych,

• proste równoległe przecięte trzecią prostą,

• twierdzenie Talesa,

• wzajemne położenie prostej i okręgu,

• prosta styczna,

• równoległość i prostopadłość w przestrzeni.

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 18:40 został dopisany post przez holybell

w tamtym roku mój brat pisał egzamin i wiem, że tydzień przed siedział juz na forum o2 i dzień przed było zadanie z fizyki to samo które pojawiło sie na egzaminie wiec nie mówcie że nie było przecieków

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 18:43 został dopisany post przez holybell

:smiley:

U mnie też mówią że próbny zawsze trudniejszy… pamiętam jak w podstawówce miałem na próbnym 29/40 a w normalnym 36/40:)

To, że przeciętni radzą sobie lepiej od tych dobrych uczniów, to jest prawda :slight_smile:

U mnie też tak było :slight_smile:

Mam średnią ok 3.5, mam nadzieję, że z testu będę miał ok 70(tak miałem na próbnym) i mnie przyjmą do technikum informatycznego :stuck_out_tongue:

No i mam nadzieję, że łatwy będzie ten test.

lol za 2 dni egzamin…dzisiaj cały dzień tylko testy robiłem…osobiście to nie martwie się testami, bardziej jego wynikami ;]

z próbnego miałem w sumie 63pkt

mat-przy:23pkt

hum:40pkt

dlatego tak bardzo boję się matematyczno-przyrodniczego…bo chcę do technikum inf. a tam matma polak inf fizyka to min. 4…ja mam odpowiednio 3,4,5,4. WIęc nie wiem jak to będzie…jak będę miał 75pkt i wzwyż to będę bardzo zadowolony…