Przedłużenie umowy w Orange, śmiech na sali!

no nie wiem patrząc od strony funkcjonalności i liczby opcji jak dla mnie se k800i jednak jest lepszy od noki które wymieniłeś

dlaczego akurat te mi polecasz w czym są one tak dobre

WOW w Erze też tak można, a i tak Orange jest takie jakie jest, ten kto ma w orange to będzie chwalił że dobra sieć(nie wszyscy - na szczęście niektórzy przejrzeli na oczy), a do orange nikt mnie nie przekona

Ja mam orange od prawie 6 lat. Od dwóch lat przerzuciłem się na abonament (MIX). W zeszły wtorek przedłużałem z nimi umowe. Ceny telefonów… wiesz, tak jak wcześniej koledzy pisali, trzeba pomarudzić, pojęczeć, mówić że się przejdzie do innej sieci, przedstawi się ceny telefonów w innych sieciach itd… pokaż, że jesteś jak najbardziej zorientowany w tym, co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Ja tak zrobiłem, i zeszli mi 120zł z Nokii 3110 classic :slight_smile: Czyli można.

Przy okazji przedłużałem też umowę na numery moich rodziców. Na numerze mojego ojca (przy abonamenice Nowa Idea dla firm 120 - 59zł miesięcznie) dostal Nokie 6300 za 1zł oraz fajniutkie usługi. Na numerze mojej mamy (ten sam abonament, tyle że w sieci jest już 8 lat) dostala Samsunga i600 za 200zł.

Wszystko się da. Teraz w okresie świątecznym możesz liczyć na fajny prezencik od Orange. Ja przy przedluzaniu tych umow dostalem sluchawke bluetooth Motoroli za 1zł :wink:

Wszystko się da! Trzeba być upartym.

zobaczymy po świętach bo teraz nawet nie chcę mi się z nimi użerać i psuć sobie przedświątecznego nastroju :slight_smile:

jak będzie już po przedłużeniu to napiszę zakończenie tej smutnej opowieści :smiley:

ja jestem w podobnej sytuacji, zadzwonili z Orange z propozycja przedluzenia umowy.

Powiedzialem im,ze interesuje mnie Nokia E65 a baba mi na to,że musze zapłacic ok 1000 zł wiec powiedziałem Nara a teraz dzwonia do mnie prawie codziennie co prawda z ofertami na np Nokie 6300 i namawiaja na przedluzenie umowy.

Michu prawda jest taka, ze salonom Orange wylaczyli opcje rabatu na telefon:/ dotyczy to tylko firm. Wylaczyli ta opcje jakos na poczatku listopada :confused: Co do przedluzenia umowy podaj numer na pw i interesujace Cie telefony. Pozdrawiam

skoro wyłączyli opcje rabatu na telefon to co oni mogą mi zaoferować, darmowe godziny? ja nie chcę godzi tylko jakiś dobry nowoczesny telefon a to że im wyłączyli to mnie nie obchodzi. nie dadzą jakiś przystępnych cen za fona to dowidzenia orange

Załatw to przez telefon. Wtedy mozesz liczyc na rabat.

mowilem zebys mi podal numer na pw to zobacze, sa opcje takie jak Telefon w promocyjnj cenie. Nie pojawia sie to jednak u wszystkich pisz na pw to dam Ci inne porady. pozdrawiam

pracujesz w orange?

A mam takie pytanie do Was,

Kończy mi się umowa w marcu 2008, więc kiedy można liczyć na Ich telefon ?

Właściwie to mnie telefon jako telefon nie interesuje bo i tak mają drogie a moja Nokia 6630 spisuje mi się dobrze, wolał bym jakiś ekstra pakiet minut czy coś bo i tak dużo dzwonie a potem mam rachunki w kosmos… Co co im zamarudzić?

pzdr!

Teoretycznie już powinni do ciebie dzwonić w sprawie przedłużenia umowy. Do mnie zaczeli dzwonić 5 miesięcy przed zakończeniem umowy.

No ponarzekaj na ceny jakie proponują, na warunki umowy, zaprezentuj jakąś ciekawą ofertę w innej sieci… kombinuj, kombinuj, żyjesz w takim kraju, że bez kombinowania niczego nie utargujesz :wink:

A jaki telefonik można od nich wyciągnąć w stosunku - tanio od nich kupie sprzedam z zyskiem na allegro ?

a jaką masz obecnie umowę, tzn. jaki abonament (jego wysokość), numer na firmę - indywidualny, ile lat już jesteś z nimi, od tych wszystkich czynników zależy za ile dany telefon ci zaoferują

dodatkowo z tego co się orientuję im większe miesięczne masz rachunki tym lepiej dla ciebie, nie jestem pewien ale jakoś to chyba zliczają z całego okresu trwania umowy, wyciągają później średnią miesięczną no i jak mówiłem im więcej tym lepiej, tzn. większy rabat. przy najmniej mój stary miał tak 2 lata temu jak przedłużał umowę

na rabat sklada sie wiele rzeczy: wysokosc rachunku, staz w sieci, czasem szczescie. Roznie to bywa naprawde. Umowe mozna przedluzac na 65 dni przed zakonczeniem umowy. Chociaz umowy z marca juz sa “odblokowane”. Podaj mi numer na pw, to powiem Tobie jak to wyglada. Pozdrawiam

Oraz czy w czas spłacasz rachunki 8)Niby głupota, ale to też ma swoje znaczenie.

Właśnie, a opłaca się przejść na abonament formowy ? Jak tak patrze na oferty to za bardzo nie widzę jakiejś znacznej różnicy…

Jesteś pracownikiem Orange ? Czy po prostu jakoś orientujesz się w tym ?

Interesują mnie bardziej minuty. W tym 1 darmowy nr w Orange. Jakieś pakiety sms do sieci, tańsze połączenia do Orange i na stacjonarne. Takie rzeczy a nei jakiś telefon :slight_smile:

Lepiej mieć normalny telefon i móc dzwonić swobodnie bo jest za co, niż mieć super telefonik i grać sobie na nim w gry tylko :slight_smile:

Niewielka różnica jest w cenach telefonów, wielkość różnicy zależy od wysokości abonamentu. Ale to co ja zauważyłem na przykładzie swojego starego i brata, który też ma firmowy, to to że przy przedłużaniu umowy o rok ładnie im sypią darmowymi minutami i/lub numerami.

Np. brat obecnie ma 5 darmowych numerów w Orange, jeszcze do tego 80 darmowych minut do Orange i 80 do wszystkich sieci, przy abonamencie nie całe 60zł.

No ma 5 lat stażu i raptem raz przy przedłużaniu zdecydował się na telefon, ale i tak wydaje mi się że to nieźle.

Około 6 lat korzystam już z ich usług.

Najpierw na kartę, a teraz w sumie przedłużyłem już 3 umowę.

Nie narzekam, aczkolwiek czasami mnie denerwują.

Mam włączoną usługę darmowy numer, na co teraz przyszły Święta - jak łatwo się domyślić, powyższa usługa nie działa.

Jeżeli chodzi o cennik telefonów, to jest chyba jednym z najwyższych.

U innych operatorów ten sam aparat można było kupić taniej, na ten przykład:

Przedłużałem umowę na Nokię 6230i, w Erze była tańsza o 130zł a w Plusie 120zł

Pozdrawiam :slight_smile:

ja korzystałem z ich usług ponad 5lat, zerwałem rumowe miesiąc temu .

teraz mam w play różnica szok w porównano do Orange

w Orange miałem abonament 25zł+15zł(pakiet do wszystkich 30min,) czyli daje to 63 min. za kwotę 40zł

a w play za 50zł mam 143min plus jak ktoś do mnie dzwoni za każde 2min, dostaje minute do wykorzystania

tylko mnie w play denerwuje ze nie ma kapitału złotówek

i słaby zasięg bo korzysta z zasięgu plusa

ale i tak bym wybrał play