Przedłużenie umowy w Orange, śmiech na sali!

Po długich namysłach zdecydowałem się na SE K800i, no ale rabatu się niestety nie doprosiłem musiałem zapłacić 242 zł, czyli jak nowy klient. Przy najmniej dołożyli do tego rabat 5% na abonament prze 6 miesięcy :expressionless: , lepsze to niż nic :-P.

Dodam jeszcze że jeśli ktoś chcę mieć lepszą ofertę przy przedłużaniu umowy to niech się postara aby 3 ostatnie rachunki z kończącej się umowy były jak najwyższe, ponieważ powiedziano nam że przy zliczaniu i wyciąganiu jakby średniej właśnie te 3 ostatnie są brane pod uwagę. Więc im więcej tym lepiej dla nas, dodam że różnice w promocjach podobno :smiley: są znaczne. Pozdrawiam :slight_smile:

Hey. Mam pytanko… chodzi o sieć Orange… Bo podpisałem umowę na 55zł wraz z telefonem Nokia 5200. A rachunek poprzedni przyszedł na kwotę 263zł a po 5 dniach przyszedł mi rachunek że jest wystawiony rachunek na 187zł… idzie się załamać i w głowę dostać… najgorszy błąd jest zakup telefonu przez internet i w sieci Orange! !!

Atorex: podejdź do salonu firmowego Orange, podaj numer telefonu niech sprawdza za co są wystawione te faktury skąd takie rachunki. W końcu gdzie i na jakie numery były wykonywane połączenia. nikt nie wystawi Ci faktury za nic… wszystko można wyjaśnić… Ewentualnie możesz to wyjaśnić w BOK dzwoniąc pod numer *100 i łącząc sie z konsultantem.

Michu: a mówiłem ze można taniej prawda? trzeba było pytać co powiedzieć przy przedłużaniu.

Pozdrawiam

Śmiać mi się chce z tych “rabatów”, jakie daje Orange. :x

A ludzie jeszcze się cieszą…

atorex3101 , było czytać regulaminy.

Dzwoń do Orange lub przejdź się do salonu i wyjaśniaj, a nie siej fermentu na forum.

Dane kontaktowe w poście zakrywam, bo pomagamy na forum.

To trzeba było samemu się domyśleć i napisać :roll: , przy okazji dał byś wskazówki innym, którzy są w podobnej sytuacji i przeglądają to forum.

jeśli ktoś konkretnie potrzebuje pomocy jak Ty i napisze mi o co mu chodzi to chętnie pomogę. nie ma uniwersalnych zwrotów :slight_smile: Jednym z błędów ludzi jakie są to przychodzi dana osoba siada przed konsultantem i wypowiada pierwsze zdanie: “Co mi dacie, bo firma X mnie kusi i idę do niej, ale przyszedłem do was zobaczyć co dostane”. Pozdrawiam

czasem nie mozna miec do operatora pretensji typu mam za maly abonament albo za duzy albo ten telefon jest do bani itd.trzeba sie bylo zastanawiac przed podpisaniem umowy a nie teraz.a przy przedluzaniu naprawde mozna wynegocjowac dobre warunki.kumpel przy przedluzaniu dostal tyle minut i fona ze nie oplacalo mu sie przchodzic do innej sieci.takze z glowa panowie z glowa

To jest błąd jeśli tak im powiem, według mnie to dobry sposób aby ich wystraszyć i jednocześnie dać do namysłu aby zaproponować coś lepszego klientowi. Przecież nie powiem dajcie mi co chcecie bo i tak z wami zostanę :wink:

Zastraszyć? hehe właśnie wtedy nic nie dostajesz:) Tacy ludzie działają na nerwy… Czas do namyslu. Najwiecej w ten sposob marudza ludzie majacy abonament 25zl, a chcacy nokie e65 czy inny drogi tel za 1 zl… a operator to niby firma charytatywna i jak usłyszy odchodzę to rzuci sie na klienta obsypie o samymi gratisami i dołoży do tego telewizor:/

pozdrawiam

Najlepiej Full HD i minimum 42 cale :stuck_out_tongue: , a co tej nokii to ja nic takiego nie powiedziałem że żądam jej za złotówkę tylko według mnie po prostu jakieś niewielkie upusty w cenach się należą względem nowych klientów, wiadomo że obydwie grupy są ważne dla operatora ale każdy wie że stały klient jest ważniejszy.

Trzy dni temu kupiłem sobie w sklepie SE800i. W Orange chcieli ode mnie za niego 539zł i żądali podpisania umowy na 24 miesiące -he he he -wyśmiałem ich i : podpisałem umowę o przedłużenie współpracy z Orange ale bez telefonu i tak:

Umowa na 12 miesięcy:

Abonament 50zł,

Drugie 50zł gratis przez okres 12 miesięcy gratis(czyli całej umowy)

To jest do wykorzystania 100zł a inaczej 137 minut do wszystkich sieci na miesiąc(w sieci Orange ściąga za połączenie 1 minuty 37gr)

Oraz przez pierwsze 6 miesięcy od godziny 20 do 9 rano od poniedziałku do piątku oraz od Piątku od 24tej do poniedziałku do 9rano wszystkie połaczenia do WSZYSTKICH sieci gratis.

Także wydaje mi sie że jest to przyzwoity układ. :slight_smile:

Wybacz, ale ktoś Cię prędzej zrobił w balona i teraz to powtarzasz 8)

kolego John90. Druga opcja z rabatem na 6 miesięcy to usługa darmowe wieczory i weekendy. Działa w sieci Orange i na numery stacjonarne:) A to co podpisałeś to standardowa usługa “Co za numer”. pozdrawiam

hehe dokładnie tekst typu" jestem waszym klientem mam mixa 25zł i chciałbym nokie e65(czy inny na tym poziomie) najlepiej za 1 zł no ewentualnie coś do 50zł"

Jeżeli telefon sprzedaje operator za 1zł to reszte ceny dokłada firm dla producenta. Nie ma co wymagac żeby np przy niskim abonamencie mieć telefon full wypas bez dopłaty.

Są oczywiście jak widać ludzie którzy to rozumieją. Najgorsze są jednak dzieciaki, usiądzie wraz z rodzicami i zaczyna wyliczankę “chciałbym n95, e65 w580 lub bóg wie co”. Obojętnie jaka cena nie pada, to strasznie niezadowolony i nie pasuje. Rodzic mówi że w sumie można coś innego wziąć, “ależ mamo, tato koledzy takie maja!!” ehhhhh pozdrawiam :slight_smile:

aneks po windykacji “proszę pana musimy podpisać aneks do umowy -120zł- dostanie pan nowy numer telefonu” klient :" a nowy telefon bede mógł dostać? " hihi :slight_smile: niektórzy rozbrajają :wink: