Przejażdżki samochodowe - żeby tylko pojeździć

Leszek2204
Śniezki nie znam, ale przejechałem się kiedyś na Ślęże. Polecam. Podobno to miejsce ma moc
:slight_smile:

Ale nie wjechałeś na nią autem, tylko z buta?

Na Ślężę wdrapałem się rowerem :slight_smile: Wyssała ze mnie całą moc :smiley: Może stąd ją bierze :wink:

Grzesiekk tylko dojechałem w jej okolice.

Wodzu trzeba na szczycie zawrócić i odebrać energie :slight_smile:

Posiliłem się przy kamiennym niedźwiedziu i pomogło :wink:

Wodzu na jakim przelozeniu wjezdzałeś?

Cóż, przełożenie nie każdy ma to samo.
Inna korba i już masz inne przełożenia.
Wrzuca się to co wygodne, żeby nie cisnąć za mocno i nie machać w miejscu, każdy ma inną parę w nogach i inną kondycję więc próba jeżdżenia na cudzym setupie nie jest dobrym pomysłem.
Nie każdy da radę wjechać na górę stojąc na korbie.

Wtedy to było jeszcze na starym rowerze, takim bardziej ATB, z niedziałającym amortyzatorem i przełożeniem 24 przód / 28 tył, na kołach 26".
Z końcem zeszłego roku kupiłem nowy MTB, z przełożeniem 22 przód / 36 tył, na kołach 27,5" i kusi mnie, żeby spróbować na nim jeszcze raz.

myślę że to chore i to zalicza się do leczenia psychiatrycznego : robić coś bez celu

Chore jest celowe robienie komuś krzywdę bez celu.

Koledzy może zerkniecie tu:
https://www.autotesto.pl/blog/jazda-bez-celu-slow-driving-moda-z-usa-atakuje-polske/
Pozdrawiam!

PS. rjakrowerze brakło by psychiatryków od pacjentów którzy bez celu oglądają telewizję

prawdopodobnie nie zmienia to jednak mojego poglądu na kwestie, tzn mnie to nie bawi , nie ciągnęło mnie do tego itd :slight_smile:

Ludki mają różne hobby.
Trzeba być tolerancyjnym.
Jeżeli nie łamie przy tym przepisów to niech jeździ ile wlezie.

1 polubienie

Co zatem powiesz o nałogowym nawalaniu w gry komputerowe? :slight_smile:

Wszystko co staje się nałogiem jest złe.

OK, niepotrzebnie wzmocniłem wypowiedź tym “nałogiem”. Weźmy więc pod uwagę po prostu granie w gry komputerowe lub choćby słuchanie muzyki czy oglądanie filmów :slight_smile:

1 polubienie

Każdy robi co lubi , tak samo jak każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Moja dewiacja przejawia się tym że 4 raz zacząłem grać w Wiedźmina edycje rozszerzoną

I to jest dobre podsumowanie :slight_smile:

1 polubienie

Dziś krótka przejażdżka za to dłuższa posiadówka koło lasu i inhalowanie się tym pięknym drzewnym powietrzem.

PS. inni też mają podobnie :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=d4wYWhRygDY

jak jest kasa na paliwo to można tak robić ;p

1 polubienie