Przejażdżki samochodowe - żeby tylko pojeździć

To trzeba odejść z pracy, z rozmachem :smiley: https://www.youtube.com/watch?v=4lkYFNDXB1k&t=2m55s

no wiadomo że pogoda słoneczna, ale frajda jest

Dobry to za mało powiedziane.
Moped to najlepszy wynalazek w historii.
Niestety nie doceni ten kto nigdy nie spróbował.

Panowie, z całym szacunkiem- ale co lepszego w przejażdżce może zaoferować rower, motorower, skuter od np. wygodnego samochodu w którym gdy jadę z kimś kto prowadzi mogę sobie nawet pić kapuczino z kubka termicznego i podziwiać widoki jak “niemy film” i do tego słuchać dobrej muzyki. A potem przystanek w jakiejś knajpce na kolacyjke :slight_smile:

Wysiłek fizyczny wyzwala endorfiny :stuck_out_tongue_winking_eye: Tak słyszałem, bo nie jestem hardcorem, żeby na sobie sprawdzać :laughing:

Bo widzisz, rozumiesz, my tu aktualnie rozmawiamy o tym, że nie to ładne, co ładne, lecz co się komu podoba :wink:

@anon741072
Sprawdzałem na sobie. Dobry towar, polecam :wink:

tankuję autko do pełna i na sobotę wypad pod śnieżkę :slight_smile:

1 polubienie

I co tam będziesz robił pod tą śnieżką (albo Śnieżką)?

Lubisz góry?

@Leszek2204, wiesz że niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie?

Jeśli już, to drepcedesem, jak to mówią :smile:

Górskie wyprawy Zadałem pytanie czy robisz tak jak @SETi czy zaliczasz Śnieżkę?

O ile mi wiadomo, to zrobiły to już krasnoludki, a przynajmniej Książę :wink:

Bardzo mi przykro ale na telefonie nie widzę co lubi @SEDi , ja nigdy nie byłem na śnieżce i chcę ją zobaczyć

Nie kumam

Zauważyłem że miewasz z tym problemy.
No więc tak - @Grzesiekk zadał Ci pytanie, a Ty zamiast na nie odpowiedzieć, zadałeś mu inne pytanie. To jest niegrzeczne.
Teraz kumasz?

Przejedź się kiedyś i sam sprawdź jaka to radość, zwłaszcza jak jest upał.

no teraz kumam, co innego informacje na komórce a co innego na PC. To już wyżej pisałem ‘’ ja nigdy nie byłem na śnieżce i chcę ją zobaczyć"

@SETi Podczas dzisiejszej trasy rowerowej, jak zwykle, prowadziłem rozważania na tematy wszelakie i przy okazji w moich zwojach mózgowych zakręcił się również ten. Uświadomiłem sobie, że skłamałem, mówiąc że nie znam nikogo, kto ot tak jeździłby sobie autem dla przyjemności. Przypomniałem sobie, że w mojej mieścinie robi tak policja i straż miejska :slight_smile:

1 polubienie

:wink: co prawda to prawda