Przejście z Windows 7 na 10

Kliknij w link który podkleiłem wyżej to się spotkasz.

To, że takie rzeczy działy się u innych użytkowników - nie neguję. Chodzi mi o to, że tak jak od 10 lat korzystam i serwisuję kompy swoje i znajomych, tak nigdy nie zdarzyło mi się doświadczyć takich sytuacji spowodowanych aktualizacjami. A z W10 nie minęły 2 lata jak miałem już dwa przypadki kiedy komp nie był w stanie wstać, a było to spowodowane wyłącznie aktualizacją.

Ja jedynie słyszałem legendy o tym a też serwisuję.

niby tak ale android jest za “darmo” a windows jest płatny więc powinna być choćby minimalna kontrola jakosci zanim się coś wpuści na rynek chyba po coś jest program beta testów, w poprzednich wersjach systemu windows nie było tak agresywnej polityki wciskania wszystkiego chociaż są sposoby na wyłączenie w harmonogramie zadań wystarczy wyłączyć wszystkie zadania związane z WU

Nie mam smartfona z androidem mam IPhone SE bo miałem dość androida ale od nowej wersji widzę na innych smartfonach że jest poprawa i nie zacina się tak jak kiedyś ,w androidzie jeśli są te aktualizacje to faktycznie coś dają a nie tak jak w przypadku WU ze w podzięce za odblokowane aktualizacje otrzymujemy drenowanie dysku i zamulanie laptopa z i5 kiedyś gdy instalowałem aktualizacje to aż tak źle nie było
Odrazu uprzedzam pytania dysk jest zdrowy

A co do linuxa to praktycznie nigdy mi się nie wysypał jedynie raz podczas zmiany jądra na nowsze ale zawsze da się wrócić do poprzedniej wersji w prosty sposób i aktualizacji jest pełno codziennie niemal że mam powiadomienia o dostępnej aktualizacji

Sądze że dalsze dywagacje na temat instalowania aktualizacji bądź nie są bezsensowne co człowiek to inna opinia niech autor sam zdecyduje co chce robić i wybierze własciwą obraną przez siebie ścieżkę

Android zamulał, kiedyś, na budżetowych i leciwych urzadzeniach, obecnie Xiaomi za 4 stówki po ponad roku nie zamula.

Co do Linuksa mam obecnie inny zgryz, u mnie się aktualizuje kilka razy dziennie a u ojca nijak nie mogę wymusić aby zaczął się aktualizować.

Czy się wysypał kiedyś?
Oj tak, po aktualizacji nie ruszył, wcześniej nie widział baterii, po instalacji Win10 bateria się znalazła.

Tak, zakonczmy OT.

jaki system? próbowałeś odświeżyć listy aktualizacji ?

Mint xfce 64bit.
Próbowałem.
Proszę o wydzielenie.