Przeniesienie programy/gry

Mam pytanko, chciałbym przenieść GTA: SA na mojego drugiego kompa, ponieważ mam zainstalowane stosy dodatków nie chcę ich wgrywać od nowa, moje pytanie brzmi: Czy po spakowaniu np. Uharcem, nagraniu na płytę i rozpakowaniu na drugim kompie będzie to działać? (głównie się martwię o wpisy do rejestru)

Jak skopiujesz razem z wpisami i plikami dogrywanymi do folderu systemowego będzie na pewno działało.

Taa, tylko jakie to są, to jest problem. Jak to można sprawdzić?

Marne szanse. :frowning:

Są 2 wyjścia: albo zainstalować wszystko jeszcze raz albo przenieść twardy dysk z zainstalowaną GTA na nowego kompa :stuck_out_tongue: choć nie wiem czy “stary” komp bedzie Ci potrzebny…

Tak to na 90% nie zadziała.

Poza tym dobrze, że Cię widzę. Mam powtórkę labana shot - jakbyś chciał :wink:

No marne szanse, ale spróbować można, tylko co i jak, jak te wpisiki znaleźć wszystkie? Bo ja se je wyimportuje i będzie gitara, tylko gdzie one są :smiley:

… Gra Ci działać będzie normalnie!!

Tylko tak sobie myślę, że na “zwykła płytke” nie zmieścisz 4 GB :slight_smile:

Na DVD owszem.

A co z wpisami i zmianami w rejestrze :?

Przeczysz sam sobie 8)

Niekoniecznie, fiesta. Pliki muszą być skopiowane do folderów ściśle powiązanych z aktualną instalacją WinXP. Samo przeniesienie dysku na drugi komputer wiele nie zmienia. Później z tego dysku trzeba jeszcze skopiować dane w odpowiednie miejsce. Razem z wpisami do rejestru :wink:

ale do czego są potrzebne wpisy w rejestrze??

Dodatki nie muszą być wpisane, bo to jest już skonfigurowane w plikach gry !!

qdlicz GTSA nie jest grą składającą się tylko z jednego pliku wykonywalnego exe. Jak to sobie wyobrażasz że skopiuje folder z grą wrzuci go na drugiego kompa bez instalacji i gierka mu się odpali ?? Instalacja tej gry nie polega tylko na skopiowaniu jej plików na dysk twardy :!:

Widać że nikt nie zrozumiał.

Wiec rozwine myśl.

Nie da się panowie tego zrobić. :smiley:

Bo zaraz specjalnie GTA od kolegi pożyczę i udowodnię, że się da :stuck_out_tongue:

Pawek mi nie musisz mi nic udowadniać. Poczytaj warunki licencji. Pożyczanie jest nielegalne, więc nie przyznawaj się do piractwa na forum o legalnym oprogramowaniu.

Już kiedyś o tym pisaliśmy. Każdy wie swoje…

http://forumprawne.org/o,9723.html

I w tym momęcie przesadzasz kolego. Nie życzę sobie abyś takie głupoty na tym forum wypisywał.

Ja mam GTA SA na 2 dysku (partycji) i ajk robilem formata systemowej partycji to gra dziala bez reinstalacji :smiley:

No wlasnie drugiej partycji :slight_smile: Wiec to nie ma nic wspolnego z partycja systemowa :slight_smile:

Aha :o

To ford_focus ma gre na SYSTEMOWYM ??

Ja myslalem ze nie na systemowym :oops: