Przesiadka z Open Office na MS Office - tylko który?

Po prostu pracuje w sklepie gdzie sprzedajemy soft, a sprzedawcy o takich rzeczach wiedzą wcześniej (duuuuużo wcześniej)

no to dziękujemy bardzo :slight_smile:

a z MS 2007 jest tak jak z Vistą, nikt go na razie nie chce bo jest inny a później stanie się koniecznośćią

nie zapominajmy jakie były problemy z XP na początku

reasumując = 2007

office 2007 wymiata

i nie wiem co za idiota nie umie sia nim posługiwać

Korzystając z okazji, że tu taki temat zapytam:

Skoro licencja Office 2007 dla Użytkowników Domowych jest na 3 stanowiska to rozumiem, że z jednej płyty można legalnie zainstalować Office’a 2007 na 3 komputerach, tak? I nie ma przy tym znaczenia, czy komputery znajdują się w różnych mieszkaniach? Bo w takim razie to znaczyłoby, że 3 osoby mogą się zrzucić na jednego Office’a i zainstalować go u siebie. Oczywiście do użytku domowego, a nie w celach komercyjnych. Dobrze rozumiem?

VPN: dokładnie tak jest jak mówisz. Mozesz zainstalowac na 3 kompach - u siebie, mamy i u cioci z bydgoszczy :slight_smile:

Hmm, czy aby na pewno? Ktoś mi zasugerował, że chodzi o 3 komputery, ale w ramach jednego gospodarstwa domowego, czyli wychodziłoby na to, że tylko w obrębie mieszkania.

Office Compatibility Pack

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=1896

Nie wydaje mi sie żeby tak było - moge miec przeciez kompa stacjonarnego jak i laptopa, który codziennie jest w innym miejscu.

Przecież nie chodzi tutaj o dosłownie jeden budynek. Jeśli Twoja najbliższa rodzina (powiedzmy Twoi rodzice) ma dwa mieszkania to można używać w obu.

Po prostu chodzi tutaj o to, że nie jest możliwe np. zrzucenie się z kumplami, ale np. dwaj bracia posiadający osobne komputery mogli sobie zainstalować.

Dokładnie mówiąc to ja chcę się zrzucić na jednego Office’a 2007 z siostrą, ale ona nie mieszka już z nami, ma własne mieszkanie na innym osiedlu. Czy instalacja na moim i jej komputerze z jednej płyty będzie legalna?

z pakietem dostajesz licencje na 3 kompy - czyli 3 naklejki (czy jak to tam wyglada) potwierdzajace oryginalnosc - chyba nawet nie musisz miec przy sobie plyty zeby potwierdzic ze zakupiles oryginalny produkt.

Co do tego co napisales VPN to mysle, ze mozesz kupowac i byc pewny, ze Ty i siostra korzystacie z legalnego softu

OK, dzięki za odpowiedzi. Będzie trzeba jeszcze poczytać umowę licencyjną po zakupie, choć zazwyczaj tego nie robię - wyjątkowo nudna lektura :stuck_out_tongue:

VPN , radzę to zrobić przed zakupem. Możesz kilku niespodzianek uniknąć.

Tylko i WYLACZNIE MS Office 2007. Kupilem sobi eostatnia to na poczatku nie wiedzialem nawet jak utworzyc nowy dokument…ale po chwili wszystko jasne…poprostu wymiata warto kupic

no ja właśnie poczekam i zobacze czy ta promocja rzeczywiście okaże się prawdą i chyba się ostatecznie zdecydują bo tą wersję testową Office 2007 mógłbym opisywać w samych superlatywach :slight_smile: polecam niezdecydowanym

MS OFFICE 2007 Enterprise - jak masz trochę kaski , a jak nie masz to

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7251

tu ci pisze.

Ostatecznie OFFICE 2007 Pirated Edition

lub MS OFFICE 2007 Trial

o tej promocji była już mowa wyżej - na allegro już są dostępne te pakiety :slight_smile:

Chyba się zdecyduję na jeden bo promocja jest podobno do wyczerpania zapasów tak więc później cena jeśli nie wróci do normy to na pewno tak czy siak będzie wyższa tak więc myślę , że nie ma co się ociągać

Ja korzystam z trialów przeskakuje raz na ten raz na ten i jakoś działa - po co kupować i marnować kasę :!: Myślę że takie coś jest legalne potem robię format jak wypróbuje je i znowu można dłuuuuugo korzystać.

Hmm… no to masz chyba starą wersję OpenOffice. Obecnie OO nie korzysta z Javy, choć może jeśli tylko sobie tego zażyczysz :slight_smile: Sam używam OO a nie mam zainstalowanego żadnego środowiska Java w komputerze. Zresztą możesz to łatwo sprawdzić wchodząc we właściwości OO w zakładkę dotyczącą javy. Jeśli masz u siebie javę to możesz tam wyłączyć pracę na “javie” :stuck_out_tongue:

W sumie to na równi korzystam z obu systemów i po chwili przyzwyczajenia Office 2007 jest całkiem niezły, można śmiało powiedzieć, że jest bardziej przyjazny użytkownikowi i łatwiej się go używa w stosunku do poprzednich wersji.

hehe ggoorraall też tak kiedyś robiłem ale po pewnym czasie to troche męczące :slight_smile:

Wczoraj zamówiłem Office 2007 z Allegro, trial działa u mnie elegancko a jak zobaczyłem tą promocje to skończyłem się zastanawiać - lepszej oferty póki co nie ma :slight_smile: i pewnie długo nie będzie