Przesiadka z Open Office na MS Office - tylko który?

2003 to sprawdzony i praktycznie tylko rozbudowany program swoich poprzedników a 2007 to całkiem inna bajka.

ja tak kilka słów co do licencji (jakieś niejasności były):

licencja na 3 stanowiska - 3 różne komputery używane nawet przez 3 różne osoby, ale w obrębie jednego gospodarstwa domowego.

też tak myślałem jak Ty freedom ale dla pewności wszedłem na strone Microsoftu:

http://office.microsoft.com/pl-pl/suite … 01045.aspx

czyli spoko :slight_smile:

No bo kiedyś była wersja dla uczniów i studentów, a teraz jest dla użytkowników domowych.

Office 2007 rożni się troszke interflejksem od Office 2003. Z początku trudno sie przyzwyczaić. Jak masz pieniadze to pobierz sobie z Vortalu DP triala i zobacz jak to mówił nowy10 czy ci sie spodoba itp… I jak ci sie spodoba do kup sobie oryginał a jak nie to kup sobie zwykłego poczciwego 2003 office. Zreszta Office 2007 był tworzony z myśla o uzytkownikach Windowsa Vista. Ale na XP tez mozna.

Eee tam, pod XP chodzi równie dobrze, jak i pod Vistą.

ja póki co używam jeszcze wersji trial i chodzi mi bez problemu - mam Viste ale triala używałem już na XP i też chodził bardzo dobrze.

Niedługo dojdzie do mnie oryginał - legalizacja w pełni :slight_smile: heheh nie moge sie doczekać

i tak głowny zarzut wzgledem open office to taki ze nie w pełni obsługuje format .doc i wymiana dokmuemtów miedzy wordem a oo kuleje. Powinni cos z tym zrobić i wprowadzic jako jedyny standard .odf, wtedy kazdy mógłby sobie uzywać takiego edytora jakiego by chciał’bez potrzeby wyrzucania 200 zł w błoto (plus ewentualnych 300 na os). Puki co ja zaostaje przy OO bo jest wystarczający, i innych takze namawiam;p

dzisiaj dostałem przesyłkę z Office’em 2007 :slight_smile: O tym co mi siępodoba w samym programie pisałem już wcześniej, ale teraz napisze coś o stronie wizualnej opakowania - niby mało znacząca rzecz ale opakowanie nowego Office’a jest takie, że można je sobie postawić na półce do oglądania hehehe:)

Pudełko jest bardzo estetycznie i otwiera się w dosyć oryginalny sposób- troszkę jak stare szpule od magnetofonów szpulowych jeśli ktoś pamięta :stuck_out_tongue:

No i zgodnie z obietnicą są 3 licencje :smiley:

OT kosz

W Office 2007 są same nowości zupełnie nowy interflejks graficzny i wogole nowość(trzeba sie przystosować/przyzwyczaić)

A jak nie chcesz rzadnych zmian to bierz 2003 offica.

biorąc pod uwage, że cena jest taka sama- a teraz w promocji Office 2007 kosztuje 199 pln tak wiec jest tańszy od 2003 to nie ma co sie pakować w starocia. Biez 2007 i sie ciesz bo jest czym :slight_smile: