Pulpit bez ikon

Nie wiedziałem gdzie ten temat zamieścić proszę moderatorów o nie kasowania ani nie ostrzegania ani banowania.Mam 14 lat na smingusdungus wyjechałem do siostry nocowac a druga siostra lat 15 weszła na moje konto poniewaz ona jest administratorem (na szczęscie znam jej haslo) wszedlem na jej konto mianowalem siebie administratorem a jej zmienilem haslo (na podpowiedzi do hasla mojego konta bylo napisane ze jak zaplace to dostane haslo) z tym sobie poradzilem ale gdy wszedlem na swoje konto na tapecie bylo niecenzuralne zdjęcie a na pulpicie nic nie bylo a jak ze START kopiuje skrót na pulpit “moj komputer” lub cos innego to sie sie nie kopiuje jak to zrobic?aha i gdzie mozna znalezc “kosz” wziolrm START/WYSZUKAJ/kosz i mi wynalazlo tylko dzwiek oprozniania

ikony dodajesz PPM ==> Właściwości ==> Pulpi ==> dostosuj pulpit i zaznaczasz to co chcesz :wink:

PS win xp

daj log z hijackthis, może jakiś szkodnik?

zaznaczylem moj komputer, moje dokumenty, moje miejsca sieciowe oraz internet explorer nastepnie kliknalem OK potem OK i nic sie nie zmienilo

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 20:09

NAWET JESLI ZAPISALEM LOG NA PULPIT TO ON SIE NIE POJAWIL OTO LOG

[code]
[quote]
[quote]Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 20:11:12, on 2006-04-18

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccProxy.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec Client Firewall\ISSVC.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec AntiVirus\DefWatch.exe

C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec AntiVirus\Rtvscan.exe

C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec Client Firewall\SymSPort.exe

C:\WINDOWS\system32\WgaTray.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\htpatch.exe

C:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

C:\PROGRA~1\SYMANT~1\SYMANT~2\VPTray.exe

C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

F:\Zegarynka.exe

C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe

F:\Azureus\Azureus.exe

C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE

C:\WINDOWS\system32\ntvdm.exe

F:\hijackthis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O4 - HKLM\..\Run: [HTpatch] C:\WINDOWS\htpatch.exe

O4 - HKLM\..\Run: [SiSUSBRG] C:\WINDOWS\SiSUSBrg.exe

O4 - HKLM\..\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd

O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [vptray] C:\PROGRA~1\SYMANT~1\SYMANT~2\VPTray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [Zegarynka] F:\Zegarynka.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O20 - Winlogon Notify: NavLogon - C:\WINDOWS\system32\NavLogon.dll

O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - C:\WINDOWS\SYSTEM32\WgaLogon.dll

O23 - Service: Symantec Event Manager (ccEvtMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

O23 - Service: Symantec Network Proxy (ccProxy) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccProxy.exe

O23 - Service: Symantec Password Validation (ccPwdSvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccPwdSvc.exe

O23 - Service: Symantec Settings Manager (ccSetMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

O23 - Service: Symantec AntiVirus Definition Watcher (DefWatch) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec AntiVirus\DefWatch.exe

O23 - Service: IS Service (ISSVC) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec Client Firewall\ISSVC.exe

O23 - Service: SAVRoam (SavRoam) - symantec - C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec AntiVirus\SavRoam.exe

O23 - Service: Symantec Network Drivers Service (SNDSrvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

O23 - Service: Symantec SPBBCSvc (SPBBCSvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe

O23 - Service: Symantec AntiVirus - Symantec Corporation - C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec AntiVirus\Rtvscan.exe

O23 - Service: Symantec SecurePort (SymSecurePort) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Symantec Client Security\Symantec Client Firewall\SymSPort.exe

[/quote][/quote]

Przenoszę dział problemy.Proszę zmienić tytuł na konkretny.

JNJN

i co czy ktosz zauwazyl cos w log?

Jest czysty log

PPM -> Rozmieść Ikony Według -> Pokaż Ikony Pulpitu

Moj komputer-> narzedzia -> opcje folderow -> widok -> ukryj chronione pliki systemu ( odptaszkuj ) i ukryj ukryte foldery ( odptaszkuj )

i na kazdej partycji pojawi sie folder RECYCLER i to ze nic nie kopiuje to moze byl szkodnik na50%

MaYsTeR bardzo dziekuje za pomoc

to pomoglo (chociaz juz to zrobilem przed tym tylko zaponialem poinformowac

napisz jak dac ci pochwale (nie wiem jak to sie robi)

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=54520

mysle ze administracja forum wykonala dobre posuniencie … :wink:

jak wolisz ale ja ci bardzo dziekuje :slight_smile: bede polecal cie na przyszlosc znajomym :wink: