Pytanie czy warto kupić ten telefon czy jest dobry?

WItam Serdecznie Ludzie szukam nadal dobrego telefonu i trafiłem teraz na taką ofertę… czy ktoś kto się zna i ogarnia temat może mi powiedzieć czy ten telefon będzie dobry :wink: czy jest słaby czy to problem że nie ma czytnika kart Pamięci SD W nim bardzo bym prosił o subiektywną opinię osób które mogą mi powiedzieć jak najwięcej o tym modelu czy warto się na niego zdecydować czy raczej jest to Beznadziejny Telefon co posiada a czego nie ma a powinien mieć … :wink: będę wdzięczny za porady na tak lub odradzanie zakupu :wink:

Raczej o obiektywne opinie…

https://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/view20/opinie/Honor-View-20.html

Subiektywnie powiem, że ja bym tego telefonu nie kupował, a obiektywnie to nie wiem.

W tej cenie jest mi9 i tak się zastanawiam czemu ten telfon ma być lepszy od mi9 i nie widzę powodu. A i subiektywnie mi9 jest ładniejsze.

A jak wygląda sprawa płynności uruchamianie szybkość otwierania aplikacji gier i jakości zdjęć w Mi9

Osobiście wybrałbym OnePlus 6T, całkiem niezłe graty w środku, Oxygen OS to bardzo fajny port, częste aktualizacje, AMOLED, pewna aktualizacja do Q i pewnie kolejnego wydania, używam i polecam. :

Niby tak ale mi 9 ma to wszystko plus wydajniejszy procesor, czytnik linii papilarnych w ekranie i dużo lepsze aparaty. A i miui jest świetną nakładką.

@Damianominosxd wydajność topowa (najlepszy procesor na rynku). Aparaty bardzo dobre. Ma szeroki kąt, zoom, i podstawowy.

Ale wiecie o tym że sami mówiiście że marka Huawei Jest okej i xiaomi. jak już wybrałem tego Honora to nagle mówicie że to beznadziejny telefon :wink: chociaż ma najlepsze bebechy procek… i podczerwień aparar Podobno 3D zdjęcia Sztuczna Intelgencja można podpiąc tel pod monitor telewizor itp niby podpiąć i działa jak pad czy jakoś tak to skoro nie Huawei To Samsung czy też nie :wink: to się zdecydujcie :wink: Skoro nie samsung nie Xiaomi Nie Honor to co w takim razie :wink:

Ja absolutnie nie twierdzę ,że to zły telefon ale w mojej opinii mi9 jest troszeczkę lepszy.

Ale Ma Słabszą baterię :wink: wiesz

To tylko pozory dzięki bardziej oszczędnemu procesorowi trzyma mniej więcej tyle samo.

OP 6T ma Snapa 855, czytnik w ekranie, po doinstalowaniu moda Gcam robi genialne fotki za dnia i nocy, sprawa nakładki to indywidualna sprawa Usera, jednemu pasuje, drugiemu nie, mi na przykład w ogóle nie leży :slight_smile:

xBotekx a jak wygląda sprawa z google play gmail itp :wink: inne rzeczy od google takie jak na reszcie telefonów fabrycznych I inne rzeczy związane z tym masz je na telefonie ??? i jak wygląda aktualizacja androida która wersja będzie są regularne aktualizacje ??? gdybym kupił tego xiaomi ???

Nie , nie ma takiego procesora, ma snapa 845

A to jednak różnica. Czytnik w ekranie ma faktycznie ,ale zdjęciami mocno odstaje bo ma po prostu gorszą matrycę i żadna aplikacja tego nie zmieni ja nie twierdzę ,że zdjęcia są złe ale w tej cenie można mieć lepsze. I także nie twierdzę ,że to zły telefon. Gdy wychodził był super ale dzisiaj jest nieopłacalny.

@Damianominosxd mi9 to świeży telefon a xiaomi długo wspiera swoje telefony mi9 ma sklep play, youtuba czy nawet pakiet office.

Nie wiem jednak chyba nie ponieważ nie ma gniazda Mini Jack słuchawkowego a na tym mi też zależy tak jak na NFC :frowning: gdyby miał to bym już zamawiał ale cholera mogli dać to gniazdo na słuchawki :frowning:

Pod każdym oprócz ceny bo to telefony z różnych półek. W zestawie masz przejściówkę ,ale jeśli ci to przeszkadza to możesz co innego wybrać.

xBotekx Co Innego Problem w tym że tylko co :wink: bo nie wiem co podeślę to ludzie skrytykują albo powiedzą że to bubel i podstawią swoje :wink: nie wiem no kurde wydawało mi się że ten Honor będzie Super bo mi się podobał wygląd duży ekran specyfikacja :wink: ale chyba jednak nie bardzo :wink: nie mam pojęcia teraz :smiley: czy szukać czegoś innego czy co

Naprawdę ta przejściówka to aż taki problem?

Nie Problem ale wiesz Telefon który leży i ma dwa kable po bokach :wink: to trochę dziwnie wygląda cały czas z tym chodzić gdzieś :wink: tylko po to aby móc słuchać muzyki cóż Xiaomi zrobił tu poważny błąd chcieli sobie zaoszczędzić i po co mogli tego nie zabierać :wink: no cóż zobaczymy może się przekonam