Pytanie o fundację charytatywną

Witam.
Orientuje się ktoś czy można sms-em premium wspomagać jakąś charytatywną organizację ?
Co miesiąc zostaje mi dwadzieścia zł i chciałbym móc je komuś"dać"
Do miesiąc wcześniej wspierałem pewne dzieło pomocy ludziom z rakiem a że wyłaczyli możliwość wsparcia poprzez sms premium więc szukam czegoś nowego choć pomoc zawsze ma na imię pomoc

2 polubienia

Ja też mam kilkaset zł w telefonie. Też mógłbym dołączyć się do takiego wsparcia sms.
Jestem zainteresowany.

Kilka miesięcy wpłacałem a samopoczucie z tego powodu było super nie mowa o wielkich kwotach a datkach “grosz do grosza i zbierze się kokosza”:slight_smile:

Fundacja może 80% przychodu przeznaczyć na pensje i koszty działalności. Stowarzyszenia całość przeznaczają na działalność statutową dla tego 1% jest obsługiwany w większości przez stowarzyszenie. Wybór należy do Ciebie.

Nie lepiej taką kwotę przeznaczyć na konkretną osobę,te fundacje,to wiesz.

z obsługi SMS Premium lwią część kasuje jeszcze operator…

I fiskus (VAT).

No ale nie ma innej opcji przecież, bo chodzi o pieniądze na koncie u operatora…

Z ciekawości - co to za sieć? Bo ja na jednym numerze też mam trochę pieniędzy (karta), ale po prostu od kilku lat już go nie doładowuję i powoli to wszystko schodzi. Powoli, bo rzadko z tego numeru korzystam. W sumie to najwięcej schodzi na doładowania innych numerów. :slight_smile:

Sieć Play.

3 posts were merged into an existing topic: Fundacja Uwaga - Apel