Pytanie o procesor

mam jeszcze pytanie bo ten ryzen 3 2200g jest zintegrowana grafika pójdzie na moim monitorze ??samsung syncmaster 933sn 18,5 cale
Mój monitor ma tylko wejście VGA

Wybrana płyta główna nie posiada już złącza VGA. Konieczne będzie zastosowanie przejściówki HDMI-VGA albo DVI-VGA.

dobrze ze plytty głownej nie kupiłem a która płyta głowna posiada wejscie vga ??

Przecież napisałem ci że różnicy nie widać gołym okiem.

Jakiego systemu używasz?

dobrze ze plytty głownej nie kupiłem a która płyta głowna posiada wejscie vga ???

Wcześniej Windows 7, potem update do 10.

ja w tej specyfikacji pisze że jest wejscie vga to czemu tak pisze??

Wyjściem się nie martw, masz rozdziałkę HD więc nawet na integrze poleci praktycznie każda gra a jak napisał kolega są przejściówki, HDMI - d-sub kosztuje dosłownie 15 złociszy i działa dobrze - u córki 2-gi monitor musiałem przez taką podłączyć.

Przykład: https://www.komputronik.pl/product/373517/msi-b350m-gaming-pro.html

I ta dycha ci tak zamula?
Nie mieściłem się chyba ze dwa lata temu na 120GB SSD, przesiadłem się na HHD 1TB i nie zauważyłem różnicy.
Ze dwa miechy temu wsadziłem w tego samego kompa SSD 240GB i znów nie zauważyłem różnicy…

W laptopie zamiast 1TB przez miesiąc używałem SSD, różnica była tak niewielka że nie ma sensu ograniczać się do 120GB gdy za tą samą kasę jest 1TB…

U córki stacja na Intelu Q8400/4GB DDR2, dysk to 250GB HDD - stary jak sam komputer - maszyna śmiga bez żadnych zamuleń.

Dziwny przypadek, ale możliwy. Ja to wszystko rejestrowałem na laptopie, na początku był HDD 1TB, 7200 RPM. Potem włożyłem dysk mSata 120 GB i tak jadę do dziś. Za nic bym nie zmienił na inną konfigurację chyba, że drugi SSD. Co do miejsca to prawda, może to być uciążliwe, jednak mieszczą mi się na nim 4 niewymagające gry.

MSI A320M GAMING PRO

a w tej płycie jest vga ?? widzę co mi wysłałeś to inny model a tutaj ??

Tak, ta płyta już VGA posiada.

Czyli będzie działać na tym VGA zintegrowana karta??

Na moim monitorze

Tak, nic nie powinno stać na przeszkodzie.

Monitor ten działa na windows 10??

Wersja systemu z reguły nie wpływa na działanie samego monitora. Śmiało instaluj i podłączaj.

Dziękuję:)

mam jeszcze jedno pytanie czy kupowac chłodzenie cpu do tego procesora ???https://www.morele.net/procesor-amd-ryzen-3-2200g-3-5ghz-4mb-yd2200c5fbbox-979761/ chce kupic ten procesor