Radeon 9550 - muli na grach

nie wgrywałem jeszcze nowyszych sterow. Ale zaraz to zrobie.

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 15:44

a jaki FPS powinienen byc ?

To zrób to i daj znać jaką masz wersję direct’a ?

Te stery beda dobre ? -> 7-3_xp_dd_ccc_wdm_enu_43737

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 15:52

yyy…sciagam Directa 9.0c

Tak będą dobre.

Wpisz w " uruchom " dxdiag i podaj wersje obecnego directa

mam Directa 8.1 ;/

L O L…

To niezłe też musisz mieć sterowniki skoro masz directa 8.1

Masz linki do wszystkich sterowników i wszystkiego co potrzebne ?

wiesz mam 8.1 bo niedawno robiłem formata i jednak wszystkigo nie wgrałem… no mam link to directa i ati radeon. A co jeszcze jakies bd potrzebne ?

Póki co chyba nic. Mógłbyś jeszcze dźwiękówke uaktualnić…Ale póki co … starczy

Ściągnij i instalnij jeszcze to:

http://www.instalki.pl/programy/downloa … ecpackfull

I daj znać jak gry się mają.

Chociaż… jak po formacie instalowałeś Carbona to powinien Ci się zainstalować Direct 9.0C… chyba że nie instalowałeś a odpalałeś gre z nieformatowanej partycji.

takiego directa sciagnełem -> directx_9c_redist

Powinnienen byc dobry :smiley:

To zainstaluj te 3 rzeczy… i daj znać

a do czego ten plik co dałes mi link ?

Kodeki. Też mają wartość w grach komp.

nie rozśmieszaj mnie, co mnie twoje uczucia…


Tak się składa że też mam tą kartę i nie ze wszystkimi grami sobie radzi, w miarę dobrze można pograć w kilkuletnie gierki, a Need For Speed Carbon jest w miarę świeżą grą (jeśli dobrze kojarzę, nie gram w samochodówki), po za tym jak już ktoś tu wspomniał nie tylko od karty to zależy…

Nie robimy zamieszania na Forum.

Autor ma jeden temat - więc niech wklei loga tu,

dopisując w temacie + log z HijackThis.

Niektórym radzę jednak spasować.

Tak się składa że miałem tą karte od sapphiry i wiem co ona potrafi carbon i most wanted prawie na max detalach a call of duty 2 to chodziło na średnich także według mnie to niezła karta a reszta konfiuracji która chodziła z tą kartą to 1,8 Ghz duron 512ram i asus a7v600x

Tu nawet najnowsze stery nie pomogą,wszystko zależy od reszty sprzętu :mrgreen: .Sam mam ta kartę +celerona 2.4 i jednym słowem tragedia nie tylko w grach ale i w samym systemie ^^.Wymiana proca napewno wiele by dała :mrgreen: .

Na moim Lapku z grafą “Graphics Media Accelerator GMA 950” Doom 4 śmiga aż miło, no ale nie chcę się przechwalać :wink: he he

Dig-It

No to masz celka nie Pentiumka :stuck_out_tongue_winking_eye: Różnica gołym okiem widoczna :stuck_out_tongue:

proc procem ale i karte trzeba podciagnac…

w rivatuner albo atitool wylaczyc fast write,AA

w samej grze -deszcz i inne pierdy,800x600 i wtedy zmierzyc frames-rivatuner nowa tez ma taka opcje,

tymi samymi programami mozna podkrecic karte- powinna sie podniesc minimalna ilosc ramek i plynnosc gry-duzo daje podniesie rdzenia(ta karta jest wrecz stworzona do tego :))

inna rzecz,przy slabym kompie,jesli gracie to chyba trzeba powylaczac zbedne procesy itp.dysk miec uporzadkowany i zdefragmentowany,odpowiednia ilosc swapa itd…

Najpierw niech chłopak powie czy mu sie wszystko poprawiło. Bo z tego co widzę to chyba tak bo od wczoraj jak załączyć miał giere to zniknął… :slight_smile: