Radeon 9550 - muli na grach

Jestem spowrotem :smiley: Gra mi juz lepiej smiga :d Ale ja mam jeszcze jedno ale czy sterwoniki ati radeon 7 7-3_xp_dd_ccc_wdm_enu_43737

Te CCC sa dobre ? bo ja słyszałem ze ich lepiej nie instalowac bo sa lipne. Jak macie idealne do tek karty stery to poprosze link. aha a standardowe stery maja cos nie tak bo kompa mi rypia. (te załoczone do karty) a jak dokładnie ja podkrecic ?

Jak podkręcić to poszukaj na forum i google… jest masa tematów ;/ … 7.3 ? niby " lipne " ? a to ciekawe. Skoro działa Ci elegancko na tych to zostaw. Ewentualnie możesz zainstalować sterowniki Omegi. Ale nie są nowsze od tych które masz zainstalowane. Widocznie z kompa nic więcej już nie wyciśniesz. Nowa kość ramu i procesor sie kłaniają :slight_smile:

sciagnłem Atitool i mam Core na 249,75 a moge miec do 600 a Memory mam na 178,88 a moge miec na 486 wiec do ilu podkrecic ?

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 13:50

ale wykorzystanie procka przy grze jest 65% tylko

Daj 400 200.

Jak będą artefakty to cofaj o mniej.

Jak nie jesteś pewien i się boisz… to dawaj tu i tu po 5 więcej i sprawdzaj na jakiejś grze czy jest lepiej i czy nic dziwnego nie wyskakuje.Podkręcaj do czasu gdzie nie wyskoczą artefakty.

Jeśli po podkręcisz kartę i po chwili zegary wrócą do wcześniejszych ( fabrycznych ) ustawień to zainstaluj sterowniki omegi.Odblokują pewne rzeczy i podkręcanie będzie możliwe. No chyba że zegary będą ciągle na tym miejscu na jakich je nastawisz. :slight_smile:

65 % to mało ? Eh

Ile powinnienem miec Fps w grze ?

W Carbonie… mniej więcej do 30 … może lekko ponad 30 FPS…Raczej Do 30… Ale nie 9…

Dzieki za wszystko jest juz ok :slight_smile: