Radeon HD 4870 pierwsze wrażenia

sądzę że ATI(AMD) już teraz pracują nad dobrymi sterami do Linuxa, w końcu także Linux rośnie w siłę, więc muszą się postarać żeby nie stracić dużego grona klientów :slight_smile:

Niestety ale grafy nvidii też mają HDMI

http://www.znak.pl/index.php?cid=143&sc … 12HDMI+BOX

Tak, tylko, że układy Nvidii nie posiadają zintegrowanego dekodera dźwięku, toteż jego obróbka trafia się procesorowi, chyba, że producent karty dołoży własny dekoder będący oddzielnym układem.

nie chodziło mi o to że nie ma hdmi w gf tylko o dźwięk

Hmm…jednej rzeczy nie rozumiem…Na takim Znaku ten Radeon 4870 jest już do kupienia od paru dni,a w Komputroniku,który niby jest największym sklepem komputerowym w Polsce dalej nic nie mają(poza 4850).Rozumiecie coś z tego panowie?

tak, bo w znak,pl jeszcze go nie mają w magazynach, tylko umieścili ofertę na stronie, żeby ludzie znali cenę i sprawdzali każdy dzień czy już jest (jakieś nooby) a w komputronik.pl nie maja dostępnego wiec nie umieszczają na stronie :slight_smile:

taka ot różnica :slight_smile:

W znaku są chyba najszybciej nowe karty.

Tak samo było z 4850 i nowymi gf

Najszybciej od ręki dostępne 4850 były w returnie w Lublinie jak patrzyłem :stuck_out_tongue: Ale raczej jednocześnie tego samego dnia pare sklepów miało, komputronik z opóźnieniem paro dniowym miał.

2 karty 4870 w sli i od ngfb czyli producenta co się zna na podkręcaniu czyli wystarczy na jakieś 5 lat lekko, jeszce jedno koszt 2 kart podkręcanych 2000 zł ;d Mój znajomy pisze do mnie i zadaje pytanie retoryczne wiesz jaki jest największy błąd w moim rzyciu!

Zakup gforce 4mx za 2 tys … Kiedyś to było coś

:x

hahahahahahahaha

chyba sobie żarty robisz?

od kiedy to Radeon’y można połączyć w SLI? :x

no i za 5 lat to te karty będą bardzo słabe i nie wystarczające

Dwa tysie za MX?! To kiedy to musiał być, chyba tak jak teraz z radeonami, czyli chwile po premierze.

W dniu 28.06.2008 , o godzinie 22:13 został dopisany post przez kr110

Radki idą w Cross Fire a nie w SLI :idea:

Chyba w crossfire, w SLI łączy się GeForce

Żadna karta nie starczyła i nigdy nie starczy na 5 lat, góra dwa lata starczy.

chyba że do pasjansa :smiley:

Porchekarera , czy ty wyobrażasz sobie ciągnąć teraz na takim GF 4mx w najnowsze gry? nawet jakby do niego SLI było to by mu nic nie pomogło…

to gdzie ty tu za 5 lat widzisz HD 4870 :smiley:

GF 4 MX nie kosztował NIGDY więcej niż 500zł. Nigdy! !!

O kurde, nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego, jak MX460… Qmple mieli co najwyżej 440-tki… A wiesz co mnie uderzyło w ich specyfikacji? 2 potoki renderujące… Żal…

Ehhh…coś dalej nie widzę nigdzie tej karty do kupienia tylko w tym Znaku wystawili 5 modeli na smaka… :?

w apollo.pl hd4850 będzie w magazynie od jutra a w moim kompie siedzi już od środy :lol: niestety jest poza moim zasięgiem oddalony o około 1k kilometrów (komp jest w Polsce a ja w angoli) :evilbat: