Radiówka ping strasznie skacze

przyłączam się do problemu kolegi mam to samo na radiówce w nocy i z rana wszystko ok godzina od 14 do około 22 zaczynają się problemy. Pilnie śledzę temat i czekam na rozwiązanie Pozdrawiam :slight_smile:

No niestety twój problem to calkiem co innego, bo Ty masz radiowke :frowning:

tylko że 2 miesiące wstecz nie było problemów od samego założenia :frowning: jak rozmawiać z dostawcą żeby usprawnił to ?

bo dzieci ludzie wracają z pracy i siedzą na necie wiec wina twojego isp który pewnie daje jak najwięcej ludzi na bazę.

to w takim razie jak dotrzeć do dostawcy ? co mam powiedzieć ?

Sevi19 , na umowie/pieczątce powinien być kontakt do firmy/dostawcy. A pasuje mu powiedzieć ,że masz wysoki ping czy tam niestabilne łącze ,nie wiem w sumie bo nie napisałeś konkretnie ,i o wszystkich innych dolegliwościach z tego tytułu.

Znaczy źle się wyraziłem hehe kontakt itd mam do niego dzwoniłem już pare razy on twierdzi że jest wszystko ok ale coś mi tu śmierdzi nie chce za bardzo naciskać bo może być gorzej a innego neta nie da rady u mnie bo tylko on ma w pobliżu nadajnik i tu jest problem ;/ teraz stwierdził że ma pingować taki serwer co na nim pogrywam przez 2 dni i “niby” sprawdzić ale szczerze wątpie żeby się tym konkretnie zajął… nie wiem jak mu przemówić…

Skoro obiecał ,że sprawdzi ,i skoro uznał to za anomalie i twierdzi ,że powinno być inaczej ,to Ty też porób przez ten czas zrzuty ekranu z wysokim pingiem (z wiersza polecenia), jak on będzie dalej twierdził ,że jest ok to mu powiedz ,że nie jest ,poproś go o podanie adresu email , podeślij mu zrzuty i spytaj co o tym sądzi . :slight_smile:

Przy opóźnieniu do 120ms gra się względnie komfortowo, dla innych graczy powinieneś poruszać się w miarę płynnie, jedynie strzały (jeśli to strzelanka) wydane są z lekkim opóźnieniem i możesz w kogoś nie trafiać przez to. Żeby się teleportować, musiałbyś mieć przynajmniej 400ms opóźnienia. Wejdź na serwer, nie przyłączaj się do gry i zobacz przez kilka minut jakie masz pingi i jaki masz największy ping. Upewnij się, że niczego nie pobierasz w tle.

Pozdrawiam!

Wydzielono z: upc-ping-strasznie-skacze-t480130.html