Ramka "Ostatnio na forum" - dlaczego przesunięta

No i pasiło by wstawić na “swoje” miejsce komentowane :wink: Pokombinuje jeszcze, może coś z tego wyjdzie ,a może redakcja cofnie zmiany…

Dla Opery trzeba zapisać plik jako: skrypt. user.js Pod Fx ramka zostaje zamieniona w locie ,pod O trwa to trochę dłużej…A miał być wydajny silnik js…

Komu ta ramka nie odpowiadała w starym miejscu?

Tak więc żądamy przywrócenia ramki “Ostatnio na Forum” na swoje pierwotne miejsce ![-o<

Wow, nie spodziewałem się że wywołam aż taką burzę głosów niezadowolenia.

Skrypcik podmieniający niezła rzecz ale nie zmienia to faktu że obecny układ strony jest zły.

Przyłączam się!

Wersja 0.9 RC :smiley:

Ramka z komentarzami nie jest ostylowana.

Nie styluje się ze względu na:

#content .second .block .titlebar {

    background-image: none !important;

}

Tylko że jak się to dezaktywuje, ujawnia się glitch nad kartami nowych stabilnych wersji (chyba że to tylko u mnie, ze względu na osobiste zmiany layoutu…).

Panowie, proponuję poczekać na oficjalne stanowisko Redakcji, miejmy nadzieję że skrypty pójdą do lamusa :wink:

semtex , to tak dla samego sportu .

Mamy :smiley:

Dodane piątek, 29 cze 2012, 20:51

@manieKMP to chyba nie będzie tylko to ,ten element odnosi się raczej tylko do belki tytułowej.

A no odnosi się, bo jej nie ma dla najczęściej komentowanych (grafikę karty “wszamało”). Chodzi Tobie o brak ramki/border’a z prawej (teraz zauważyłem, że jej też nie ma ;))?

Ogólnie problem w tym, że lewa i prawa kolumna są inaczej “zbudowane” i przełożenie jakiejś części z jednej do drugiej powoduje graficzne “nieścisłości”, inaczej w div “b10” (naj. komentowane) element “text” nie jest w pudełku “rightBorder” (dla niego zawarta jest grafika ramki po prawej) + rodzic…

Innymi słowy aby to “wyglądało”, skrypt nie może zamieniać miejscami elementów, a raczej dodawać do lewej kolumny “a5” (ONF), usuwając go tym samym z prawej kolumny.

-No chyba mi się nic nie pogrzmociło ;)-

Jak w czasie wojny, konspiracje - skrypty - i kombinowanie :slight_smile: A nie tak powinno być Droga Redakcjo, nie tak.

Również popieram :slight_smile:

Przyłączam się do grupy niezadowolonych :slight_smile:

Fafrocel , twój avatar dobrze pasuje do tego tematu, chyba wielu z nas tak wyglądało jak zobaczyło tą zmianę…

kiedyś była taka możliwość ale redakcja to zlikwidowała bo nikt nie używał personalizacji tego pnelu bocznego :slight_smile:

No ale jak miał ktoś tego używać skoro wiedziała o tym tylko redakcja i garść osób :?

Na moje to redakcja przy takich większych zmianach jak ta z ruchomymi boksami powinna wrzucać newsa na główną.

Albo redakcyjny Blog “Zmiany na Portalu/Forum” z info o update, zmianach itd :wink:

Lisek w wywiadzie u Banana napisał że jakby kogoś takie newsy od kuchni interesowały to by wrzucał stosowne notki na bloga, odzew w komentarzach był spory a tu cisza z jego strony… :frowning:

Tak ,tak, to interesuje jak widać sporo osób.

Chyba 1.0 :smiley:

Subskrypcje poszły w kosmos :slight_smile: Pewnie się też da ostylować przez js ,ale to za bardzo skomplikowane.

Piknie ;), dziękować.

“Subskrypcje poszły w kosmos :slight_smile: Pewnie się też da ostylować przez js ,ale to za bardzo skomplikowane.”

Jak dla mnie to i lepiej, “subsy” miałem “blokowane” i zostawał mi tylko tytuł -z glitch’em-, więc… :smiley:

Ja też uważam, że ramka "Ostatnio na forum powinna pozostać w tym samym miejscu w którym była do tej pory, ulokowanie jej gdzieś tam niżej, gdzie trudno ją odnaleźć mija się z sensem. Mam nadzieję, że to tylko jest jakiś błąd-niedopatrzenie redakcji, i wkrótce wszystko wróci po staremu.