Ramka "Ostatnio na forum" - dlaczego przesunięta

Czas coś odpowiedzieć.

Testujemy różne możliwości. Wbrew niektórym opiniom mówiącym o nie liczeniu się z userami, właśnie Wasze opinie nas do tego skłaniają. Jednym z pomysłów było właśnie przesunięcie niektórych boksów w inne miejsca.

Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się, że ramka ta jest tak dla Was istotna. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi :slight_smile:

Biorąc to pod uwagę, ramka wróci na swoje miejsce. Ze względu na mocno restrykcyjny dostęp do serwerów/kodu (zresztą sam byłem tego zwolennikiem) i będąc w ten piękny weekend poza domem (każdemu polecam :slight_smile: ), poprawię to najwcześniej jutro.

Nie dziwcie się też czasem oczekiwania na nasze reakcje. Zrozumcie, redakcja to też ludzie, korzystamy z ładnej pogody, komputer to nie całe życie :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź Lisek , oraz dzięki za przywrócenie poprzedniej konfiguracji :wink:

no wreszcie… :lol:

No i to jest doskonała wiadomość :smiley: Miło czytać, że nasze opinie też są dla Was ważne. A ta ramka jest dla wielu z nas naprawdę istotna. Doskonale umiejscowiona tuż obok najnowszych programów.

Tak więc słowa podziękowania za przywrócenie jej na swoje dawne miejsce =D>

Liczenie się z użytkownikami to swoją drogą… a zmniejszenie ruchu na forum zapewne było zauważalne.

To miło że nasze prośby zostały wysłuchane.

Na przyszłość droga redakcjo prosimy przy wprowadzaniu tak zauważalnych zmian o informację w newsie co się stało bo podejrzewam że wiele osób myślało że to jakiś błąd lub wybryk przeglądarki a niektórzy może do tej pory się zastanawiają co się stało bo nie natrafili na ten wątek.

Nie kłam :slight_smile:

No i powróciła ramka na swoje dawne miejsce =D> Dziękujemy :wink:

Chwała i dziękczynienie Temu kto spowodował powrót ramki na stare miejsce =D> :smiley: Temu kto przestawił urwać jajca :wink:

stande , to “chyba” jedna i ta tama osoba stoi za tym, więc wyszedłby oksymoron podczas chwalenia i dziękczynienia przy jednoczesnym urywaniu… nie każdy preferuje taki typ sado-maso :wink:

Ja osobiście dziękuję za przywrócenie ramki na jej pierwotne miejsce.

Ramka wróciła na swoje miejsce. Dziękujemy!

Ja też się lepiej czuję z ramką. Tak swojsko. Widać że strona i jej forum żyje, a nie to co jeszcze niedawno suche wiadomości i reklamy.