Rapidshare - skąd ludzie biorą kody?


(trueno2) #1

Witam.

Mam pytanie dotyczące Rapid'a, skąd ludzie biorą kody i np. je sprzedają. Interesuje mnie właśnie skąd to pobierają.

Pytanie czysto teoretyczne, żeby zaspokoić swoją/może innych, ciekawość :).

Dzięki, pozdrawiam.

EDIT:

Np. taka aukcja, skąd delikwent to bierze?

http://www.allegro.pl/item273071190_rap ... eligo.html


(Nowy10) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=176452


(azazel666) #3

konta bierzesz albo z uzbieranych punktów albo wykupując na stronie rapidshare a np. na takiej aukcji on ich z nikąd nie wziął tylko zakupuje je przez PayPal od rapidshare a na allegro robi tylko za "pośrednika" umożliwiając zakup konta ludziom którzy nie mają możliwości zakupu bezpośrednio z rapidshare, tyle.


(trueno2) #4

Pośrednika? I co oni z tego mają? W takim oni muszą kupować taniej od Rapidshare [PayPal], żeby na Allegro sprzedawać drożej?

Co dokładnie oznacza PayPal?

Dlaczego ludzie nie mają możliwości zakupu na Rapid'zie?


(azazel666) #5

co za głupie pytania :evil:

oni przecież nie pracują dla rapidshare więc nie wiem co z tego mają raczej nic z tego nie mają ponieważ większość kont z allegro są tańsze niż z rapidshare ale na allegro bardzo często oszukują.

jeśli nie masz konta bankowego, karty kredytowej, konta PayPal do którego wymagana jest karta lub nie chcesz płacić karta przez internet to kupujesz z allegro, każdy wybiera co mu pasuje, allegro to tylko alternatywa w zakupie konta, tak samo jak http://rapidsklep.com/.


(system) #6

Tańsze są gdyż nie posiadają 8000 punktów :wink: Na pewno coś z tego mają , gdyż wątpię że ktoś za darmo by sie tym zajmował... Co do oszukiwania... kilka razy kupowałem z allegro i bez żadnych problemów :wink: