Redakcja DP kupi stare komputery!

Temat Atari 800XL niestety nadal aktualny ponieważ nie dogadaliśmy się z beduinem75 - jeżeli więc ktoś dysponuje takim komputerkiem bardzo proszę o kontakt.

Krogulec, znalazłem na allegro Atari 800XL.

http://allegro.pl/item688217559_rarytas … 800xl.html

Wiem, widziałem :wink: Zastanawialiśmy się nad tym nawet ale ktoś nas ubiegł :wink:

Niemniej dzięki za info.

ja mógłbym za darmo oddać Athlona 1200MHz z GeForcem 2 MX 256 MB RAM i dyskiem 30GB, ale to chyba za nowoczesny :slight_smile:

Hehe, fajnie się masz xD

Kolega ma starego Macintosha na ,chodzie".

Modelu nie pamiętam, ale wiem że już ma swoje lata [coś około 16]

Jak coś to dam znać.

http://www.myapple.pl/sprzedam-mac/1107 … 300-a.html

tylko nie wiem czy was taki sprzęt interesuje,

Czekamy w takim razie na info.

Trochę młody ale przyda się (szczególnie monitor) - dzięki za info, już odezwałem się czy sprawa jeszcze aktualna :slight_smile:

Witam posiadam Atari 800XE wraz z magnetofonem na kasety z grami z zasilaczem monitorem klawiaturą dżojstikami i z kartridżem . Jeszcze kiedyś sprzecik śmigał bez zarzutów ale teraz niestety nie włączałem go ale myślę że powinien działać :slight_smile: zainteresowanych proszę o kontakt gg: 707476 lub e-mail: mlody60@op.pl

Pozdrawiam! !!

Wysłałem Ci maila

No ja magazynku mam już niedobitki mojej własnej kolekcji która sukcesywnie musiałem wysprzedać na Allegro . To co zostało chciałem wystawić we wrześniu ale skoro jest taki temat może będziecie zainteresowani :slight_smile:

  • Amiga 500 z rozszerzeniem pamięci 2MB (Amiga ma 512KB + dodatkowe 2MB )

  • 2 zasilacze jeden leki( na elektronicznym układzie) a drugi ciężki (na układzie transformatorowym) :slight_smile:

  • 2 myszki (sprawna tylko oryginalna od A500)

  • Modulator oczywiście sprawny + kable do podłączenia

  • 2 joysticki

  • Oprogramowanie oczywiście oryginalne : Historia , Geografia i Planetarium w języku polskim

  • Podręczniki : Amiga 500 + Manual monitora + Instrukcja obsługi programu DeluxePaint IV PL

  • Pudło dyskietek z różnymi grami(duże pudełko na foto) + dyskietki czyste od PC (małe pudełko) chociaż mam tego sporo więcej :slight_smile:

Foto :

mlsp_a500.jpg

mlpamiec_a500.jpg

mlsoft_a500.jpg

Jeśli coś się wam spodobało proszę pisać na PW lub Email : fshawk@gmail.com . (Na PW podać mogę również stan techniczny każdego z komponentów mojego zestawu) .

Posiadam jeszcze Nagrywarkę SCSI z tego co pamiętam Plextora i kartę dźwiękową firmy MIRO PCM1 PRO (ISA) z pozłacanymi stykami (dawniej pracowała z P1 70Mhz jak studio do obróbki dźwięku w telewizji )

Pozdrawiam Kadian19

Witam,

Posiadam Schneidera CPC464 oczywiście z monitorem (a nawet dwoma) do niego mam stacje dyskietek i drukarkę :slight_smile: gdzieś nawet powinny się znaleźć kable do podłączenia tego wszystkiego. Jeszcze niedawno wszystko to było sprawne w tej chwili tego nie sprawdzałam ale nie spodziewam się wielkich niespodzianek. Jeżeli jesteście zainteresowani to mogę to w przyszłym tygodniu sprawdzić :slight_smile:

Oczywiście! Z niecierpliwością czekam na info (najlepiej na maila :wink: )

Ja mam na zbyciu Commodore C64. W zestawie jest C64, magnetofon, zasilacz oryginalny, 3 kartridże (2 są bez naklejki, jeden jest z grami, drugi chyba to programowania (bynajmniej tak tato mówi :D), a trzeci to nie wiem), do tego 18 kaset (gry, programy itp.), kilka książek (instrukcja obsługi, programowanie w BASIC i kodzie maszynowym i inne, wszystko do commodore, jedna książka jest w jęz. niemieckim). Sprzęt jest sprawny w 99.99% (jedyne co nie działa to dioda power na obudowie). Ojciec mówi, że wszystkie gniazda są sprawne, ale czy to jest pewne to nie wiem (nie mam możliwości sprawdzenia wszystkich gniazd), ale na pewno jest sprawne gniazdo zasilania, pod magnetofon, na kartridże i na obraz kablem pod TV. Jak co to moje dane macie w profilu.

Odezwę się na PW

dziś znalazłem na allegro to: http://allegro.pl/item806716604_atari_800_xl.html

w dziale sprzedaż ( sprzęt komputerowy ) podałem swoja ofertę oryginalnego IBM PC 300 GL i osprzętu .

w dziale sprzedaż gry , sa zarówno nowe pozycje , na nowe komputery , jak i starsze , które bez problemu pracują na wymienionym IBM .

mogę zaproponować wymianę na literaturę lub profesjonalne informacje na temat doboru właściwego kompilatora i dalszą pomoc , wskazówki w programowaniu .

Mam do sprzedania MGT Sam Coupe i trochę programów do niego. Z 10 lat już stoi w garażu i nie wiem, w jakim jest stanie. Jak go wynosiłem, był w pełni sprawny. Kupiłem go od kogoś w 1992 roku. Mogę jeszcze poszukać Timexa z magnetofonem - też powinien być sprawny.

**********@************

Brzmi zachęcająco :slight_smile: Wysłałem Ci maila i przy okazji zamaskowałem adres bo był widoczny publicznie :wink:

Witam mam w posiadaniu zabytkowy zestaw z lat 80 :

286

1MB ram

Dysk twardy 40MB

Stacje dyskietek:1,4 MB ,360 KB

VGA or EGA

Monitor Intra 13’’ EGA

Klawiatura

Sprzęcik w pełni sprawny