Rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy

(Mordeczka) #1

Skąd bierzecie kod konieczny do rejestracji na stronie zlot.dobreprogramy.pl ?

Pozdrawiam

Andrzej :?

(Monczkin) #2

Kod był dla zaproszonych osób.

Rejestracja otwarta ruszy dziś. Chyba na vortalu jest o tym informacja....

(Mordeczka) #3

Myślałem że już ruszyła :))

(system) #4

Ruszy o 20:00 trzeba było czytać ...a nie pisać bzdur.

(Monczkin) #5

Mam tylko nadzieję że jakieś przedstawicielki płci pięknej się załapią. Mamy ich tutaj tak mało, że może jakaś taryfa ulgowa dla nich?

(Wolin) #7

No i wystartowali :wink:

Mocno im kibicuję ;]

(system) #8

Życzę wszystkim dobrej zabawy :wink:

(Lisek) #9

Co do płci pięknej, do tego momentu zarejestrowały się dwie.

A jak to będzie wyglądało? Kto pierwszy ten lepszy czy jakieś losowanie wśród osób które się zgłosiły się odbędzie?

(Lisek) #11

W tej chwili jest kto pierwszy ten lepszy. Natomiast jeśli w ciągu 7 dni nie wpłynie 50 PLN, to osoba taka wypada z listy. Wtedy osoby z listy rezerwowej, czyli Ci którzy się zarejestrują po przekroczeniu limitu miejsc wskakują na takie miejsce. Tutaj też będzie się liczyć, kto pierwszy ten lepszy.

(Ishnet) #12

Cóz, czyli już wszystko jasne. Zanosi się na to, ze wspomogę płeć piękną. Zobaczycie, jeszcze weźmiemy Was szturmem xD

Pozdrawiam, jakże uradowana

Shi.

(Mateuszosinski) #13

I jak z liczbami? Ile osób jest jak na razie zarejestrowanych ?

Daleko do 130 ? [btw. może jakich licznik q:]

(Krogulec) #14

Zostało jeszcze około 20 miejsc.

(Mateuszosinski) #15

Myślałem, że miejsca rozejdą się jak ciepłe bułeczki [albo jak programy podczas polowania].

A tutaj ciągle wolne miejsca...

(Krogulec) #16

Ups. :wink: Dokładnie 19 zostało jak sprawdzałem rano - teraz wolnych jest 11.

No i rozeszły się praktycznie :wink:

(Bambo 5) #17

wortal ma tyle czytelników a zarejstrowało sie mało ale większość najwidoczniej tak jak ja nie ma 18 i nie pojedzie

(Malydragon) #18

ja sie zarejestrowałem ale skąd mam wiedzieć że na pewno mam miejsce? aby nie wyszło że wpłacę kasę a jestem np rezerwowy czy coś :slight_smile:

(Krogulec) #19

Rejestracja na Zlot trwa dopiero kilkanaście godzin (w tym głównie nocnych) a zostało raptem kilka wolnych miejsc na 130. To mało rzeczywiście - ale wolnych miejsc :wink: BTW, w największej polskiej konferencji technicznej Microsoft Technology Summit uczestniczyło około 500 osób, których zbierano z tego co pamiętam przez kilka tygodni. 130 osób na naszym Zlocie to naprawdę bardzo duża grupa.

Tu nie chodzi o barierę wiekową ale chęć, czas, brak kolidujących spraw itp. Do Szklarskiej Poręby dojazd trochę trwa :wink:

Przecież dostałeś maila z potwierdzeniem.

(Malydragon) #20

czyli jeżeli dostałem email to znaczy że jestem na liście, fajnie, a mam pytanie jak będą przydzielane pokoje? jak wpłacę kasę to dostanę jakiś emial potwierdzający?