Rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy

Zależy jakiego maila. Proponuję go po prostu przeczytać :stuck_out_tongue:

Tym będziemy się zajmować jak wszyscy się zarejestrują i opłacą te 50 zł.

Tak - jak tylko dojdzie na konto.

ja jestem pełnoletni ale niestety ten termin mi nie bardzo odpowiada. Może jak za rok będzie coś takiego to się wybiorę bo będę miał długie wakacje po liceum :smiley:

Za rok pierwszego Zlotu już nie będzie, pierwszy może być tylko raz :stuck_out_tongue:

BTW, jeżeli ktoś się zastanawia nad rejestracją to niech lepiej szybko podejmuje decyzje bo ilość wolnych miejsc cały czas topnieje

A co, boisz się że będziesz musiał dzielić pokój z jedną z naszych koleżanek? :lol:

Ja przypuszczam, że tu bardziej chodzi o moderatora :clever:

hmmm jak by Ci to powiedzieć, ja jadę ze swoja 2 połówką która tez sie zarejestrowała i chodzi o to że chcemy mieć razem pokój :slight_smile: :))

jakieś 10 dni temu tam byłem zmuszony jechac autobusem nie wspominając o zerowym komforcie to dojazd 6,5 h

takie pytanko :smiley:

zakwaterowanie w pokojach ma być od 16 :smiley:

ja niestety bede w szklarskiej o 10 rano 8) \

dodam że pociag jedzie 5h :stuck_out_tongue:

czy to oznacza ze przed południem bede zmuszony juz piwkować ? :smiley: :smiley: :smiley:

Czytałeś:

http://zlot.dobreprogramy.pl/Default.aspx?Page=FAQ

??

Bo mam praktycznie pewność że nie

steemm

hyhy :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

a sie zastanawiałem po co tu faq :smiley:

a ja mam pytanie czy jest możliwość abym był w pokoju ze swoją lubą?

Wykluczone - jest już zakwaterowana w pokoju adminów :stuck_out_tongue:

BTW, zarejestrowało się już około 10 przedstawicielek płci pięknej :wink:

A ja byłem przekonany ze oknami będzie wylatywał Testosteron. :smiley:

Wiesz, czasy mamy takie, że nigdy nic nie wiadomo :stuck_out_tongue:

no ale ja tak ładnie proszeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: i zrobie oczy jak kot w shreku :o a skoro jest około 9 przedstawicielek płci pięknej to adminom chyba starczy :slight_smile: nie moge sie doczekać tego zlotu :smiley:

Chłopie, na mieście o nich legendy krążą, a ty, że im starczy ?? !!

A tak swoją drogą, co to jest “płucia” ?? :lol:

i martwi mnie jeden fakt, że napoje alkoholowe mogą być limitowane :frowning: :stuck_out_tongue:

nie czepiaj sie :stuck_out_tongue: to przez to całe podekscytowanie hehehe

Nie bój nic, znajdziemy całodobowy :stuck_out_tongue:

no to teraz podniosłeś mnie na duchu :D:D a co do adminów wiedziałem że z nich nie wyżyte bestie ale że aż tak :P:P hehehe oj mam nadzieje że będzie się działo :D:D ten całodobowy musi być blisko bo eskapad do niego może troszkę być :smiley: