Rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hm, być może za tydzień będę w Szklarskiej, to przeprowadzę jakieś ‘rozpoznanie bojem’ :wink:

Airborn zrób mapkę najważniejszych punktów w mieścinie :lol:

Tych całodobowych

lepiej zrobić rozpoznanie gdzie jest najbliżej sklep w republice czeskiej :stuck_out_tongue:

:mrgreen:

miasto będzie nasze :smiley:

No baaa, jak na miasto wypadnie zgraja w koszulkach DP w poszukiwaniu nocnego to się wszystkie turysty wystraszą

:mrgreen:

a co wy na to żeby każdy kto jedzie na zlot musiał wziął ze sobą tą mała beczkę Heinekena?:P:P :mrgreen:

e, wolę targać ze sobą 10 puszek Heinekena, chociażby ze względów ekonomicznych, ale i tak nie zamierzam =P

no co ty za mafie nas wezmą :smiley:

P.S.

ten kolor koszulki na “K” co był do wyboru jaki to kolor :stuck_out_tongue:

Szkoda, że jestem niepełnoletni i nie mogę wziąć udziału w tym zlocie. Za pewne zabawa będzie wyśmienita :mrgreen:. Czekam na pocztówkę i relację po powrocie :stuck_out_tongue:

Mnie też interesowałoby takie rozwiązanie, bo moja także na zlot się załapała. Ale gdyby nie wyszło, to ja mogę być w pokoju z malydragon , moja druga połówka z jego luba, a później małą roszadę sie zrobi :slight_smile:

khaki

Widzę, że sojusznika znalazłem w moim boju heheheh :):slight_smile: :mrgreen: co do Twojej propozycji ja jestem za :):slight_smile:

khaki - ale jaki to kolor??? dobra sprawdziłem brzydki, mój pomarańczowy jest najlepszy :P:D

Ja co prawda nie żyłem na tym forum ale vortal odwiedzam od dawna i bardzo przypadł mi do gustu. Jako że nie udało mi się wyskoczyć na dłuższe wakacje w tym roku to może skuszę się na tą imprezę :smiley: Muszę tylko przekonać kumpla :slight_smile:

Niestety nie ma już wolnych miejsc. Możesz wpisać się na listę rezerwową - jeżeli ktoś z już zarejestrowanych zrezygnuje albo nie wpłaci 50 zł to “łapać się” będą osoby z listy rezerwowej (wg kolejności zgłoszeń).

Tylko, żeby w wyniku tej roszady nie powstała “nieoczekiwana zamiana miejsc” :mrgreen:

wszystko w granicach rozsądku :):stuck_out_tongue: ja od swojej lubej nie odstąpie :stuck_out_tongue:

Hmm, a jest możliwość otrzymania takiej koszulki nie uczestnicząc w zlocie? Byłem zaproszony niestety nie mogę się pojawić, nie dostałem urlopu w tym terminie :cry: . Jednak koszulką bym nie pogardził… :D/ ![-o<

Pozdrawiam Grzesk, alias: Narv