Rtx 3060 nie jest wykrywalny przez komputer

W którym?
Taki błąd, to przeważnie uszkodzenie karty graficznej. To jest tylko sprzęt -wymiana

W sklepie Tryton, mały sklep, a rtx mają dostępne, co prawda tylko 2 sztuki mieli ale zawsze coś.

Sprzedają, a sterowników brak.

Mieli 2 trupy bo się sami nabrali, poobracają gotówką, a Ty czekaj na wymianę. Smutne to, ale sam sie przekonasz …Tryton

Jak to trupy, korzystam aktualnie z rtx ale w okrojonej rozdzielczości.

Uszkodzone karty, czego nie rozumiesz. ?
Niemożność zainstalowania sterowników, to jest właśnie to. Walnięte, Jak dla laika…Nieważne do wymiany.

Poczekamy do czwartku wtedy będą sterowniki i zobaczymy czy karta jest rip.

A spróbuj stery od laptopa wrzucić, mają na stronie

Abo jak masz wersję z koparki, to mogą nie zatrybić. I nie powinny
Mają pracować na połowie wydajności, ale w drugą stronę to samo.

Próbuje, narazie mi się pobierają, dam znać jak będzie dalej.

Tylko nie exe, czy msi, a plik inf. zaaplikuj w system
Rozpakuj ten plik exe sterownika do katalogu
potem w manager urządzeń -aktualizuj sterownik i wskaż ścieżkę do tego katalogu

Ten model karty to akurat dla minerów jest bezużyteczny, nie ma nawet do niego aktualnie BIOS, który jest zmodyfikowany, aby kopać z pełną wydajnością i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawi, bo Nvidia szyfruje firmware.

Przetestowano kartę w przypadku ETH i rzeczywiście kopie tylko z 50% mocy, ale nie jest powiedziane, że inne waluty krypto nie da się kopać z pełną mocą. Pewnie wszystkich algorytmów kopania nie będzie w stanie rozpoznać.
Moim zdaniem kwestia sterowników i karta powinna działać o ile Nvidia nie zbanuje konketnych numerów seryjnych kart, które zostały sprzedawane przed premierą w co wątpię. (prędzej zaskarży dystrybutorów :wink: )

Próbowałem, windows na siłę mi wciska, że ten sterownik jest najlepszy i że inne są złe. Zaznaczyłem z którego pliku ma się zaktualizować, nie widzi sterownika od NV.

A jak pokażesz palcem, że ten iuj. konkretnie, to musi, Nie po katalogu, tylko konkretny plik inf.

Jak wybieram w menedżerze urządzeń piliki to widzi same foldery, żadnych plików .inf . Jednak widzi pliki .inf ale wyskakuje błąd pokazany na zdjęciu

A rozpakowałeś sterownik? 7Zip czy czyms innym do katalogu?
Prawym klawiszem na plik i rozpakuj do katalogu
Napisałem wcześniej- rozpakuj

Winrarem, myślę że to nie ma różnicy.

i nie widzi inf, to ciekawe, bo zrobiłem, to i tych inf od cholery


Tak, pofatygowałem sie się, ściągnąłem i rozpakowałem, kilka sekund, ale zawsze:)

Zainstalowałem sterowniki od rtx 3070 jak narazie wszystko działa, odpale jakiś benchmark by zobaczyć jak działa.