Rtx 3060 nie jest wykrywalny przez komputer

Mieszkam bardzo niedaleko Torunia i jeśli mówimy o tym samym Trytonie to IMHO najlepszy i chyba najstarszy profesjonalny sklep i serwis komputerowy w Piernikowie/Rydzykowie ;). Poczekaj do 25 lutego wtedy wszystko się wyjaśni i zapewne pozytywnie.

Ps. Ile zabuliłeś i jaka różnica jest między RTX 3060 Ti (8 Gb) ?

3.5 tyś zł poszło a różnice nie wiem jakie są wieć cieżko jest mi określić. Jak bede miał sterowniki to odpowiem

To napisz jak to zrobiłeś? Człowiek uczy się całe życie. I innym się przyda. na tym polega forum.

image odznaczamy Pokaż zgodny sprzęt, image wybieramy model karty który chcemy i tyle, niestety rtx 3060 12gb na sterownikach rtx 3070 działa fatalnie. W takim minecraft wyciąga w maksie 28 fps, a średnio 10. tutaj jeszcze zdjęcie danych, że faktycznie posiadam rtx 3060 12 gb tylko, że pokazuje rtx 2060 s

A nie dało się tym sposobem wybrać z listy RTX 3060 Ti ? Może lepiej by chodził…

dałem sterownik z rtx 2060s, gorzej niż na geforce 8600 gt, wykrywa tylko rtx 3070 albo dopiero z seri 20xx

To niestety musisz chyba przeżyć te 4 dni ponieważ niby też RTX, ale kolejnej generacji i zaszły spore zmiany w architekturze i funkcjach między RTX 20XX a 30XX więc sterownik “głupieje”…

Tylko, że nawet dałem sterownik od rtx 3070 i sterownik szaleje, nawet gorzej niż w sterowniku od rtx 2060s

Jeszcze takie info, program Geforce Experience wykrył nową wersje sterowników o nazwie 457.30, więc jest szansa, na nowe sterowniki do rtx 3060 12gb

nie masz na co kase wydawac? haha chciales bys cwany to teraz masz xd

wole kupić rtx 3060 12 gb za 3.5 tysiąca i mieć go odrazu, niż kupić rtx 3060 ti i czekać do września, zamawiając 1 stycznia

No, ale we wrześniu kupiłbyś tego RTX 3060 Ti od ręki i za tysiąc mniej, ponieważ primo pandemia zostanie prawie opanowana a secundo super bańka na krypto pęknie z wielkim hukiem tak że aż w serwisach informacyjnych będą o tym mówić przez kilka dni i także o tym że pazerni oraz głupi ludzie skaczą z tego powodu na główkę z wieżowców…

Bo teraz jest akurat najlepszy moment na kupowanie kart graficznych. Drożej już nie będzie :slight_smile:

No abyście chcieli czekać z geforcem 8600 gt 1gb, do września na nowego rtx, no właśnie.

8600Gt miały 256MB
leży taka u mnie gdzies w szafie

W internecie można poszukać wersje geforce 8600 gt z 256, 512 i 1024 mb vramu.

Tej karty nie miałem, ale “laptopowy” GT 9600M miał albo, rzadko 512 Mb DDR3, albo często 1 Gb DDR2, a w sumie to był kotlet 8600

A są odddaję honor

A dziękuję, sam niedawno miałem takiego geforca więc wiem, że były 1gb, sam niedawno na takim grałem w retro gry bo nic innego nie pujdzie.

Takiego z szafy wygrzebałem:
gv
Z 10 lat temu odpalałem serię 8xxx