Rywal Wisły Kraków w LM

największe szanse na III runde UEFA ma chyba Groclin, a Płock chyba nie awansuje dalej

jak wisla dostanie sie do fazy grupowej zbije taka kase ze masakra!za mecze dostaje sie bardzo duzo kasy!i beda mogli kupic zawodnika, ktory bedzie nastepca zurawia!taki zastrzyk gotowki na pewno im sie przyda!np liverpool zarobic w poprzedniej edycji LM 30 mln euro za mecze!pozdro

No właśnie i tu jest pies pogrzebany…ale będzie ciężko oj ciężko,ale wreszcie musi się udać… :roll:

nic nie przychodzi latwo!ale trzeba wierzyc!!!optymizm to podstawa! !!

ej a co z ta nagroda za prawdilowe wytypowanie rywala?? :D:D:D jestem boski 8) :lol: ma sie cela… a tak wogóle… to ja nawet nie wiem kto teraz gra w tym PAO :confused: Olsadebe?? Flavio Conceicao?? yyy…:expressionless: i bardzo mocno wierze w Wisełke… kiedyś musi sie udać…i oby te "kiedyś " było TERAZ!! Do boju Biała Gwiazdo! !!

z 1 częścią się zgadzam, zaś Liverpool wygrał LM, co jednak nie wyklucza, że można zbić niezłą kaske :slight_smile:

juventinho- brawo brawo, spełni się do końca Twoja przepowiednia :slight_smile:

ciekawe co by było gdyby ktoś z drużyny białej gwiazdy by oglądał i czytał nasze posty 8)

Tylko oni nie mają na to czasu :? :?

hmm chyba wisla nie trafila az tak zle ale i tak chyba nie dadza rady zreszta z jednej strony chcialboy sie zeby polska druzyna grala w rozgrywkach grupowych lm ale nie ma co ukrywac ze nie zaslugujemy. kazda polska druzyna prezentuje zbyt slaby poziom zeby grac w lm.

sory wigrus ale chyba nie do konca mnie zrozumiales!pzodro!

aj ja tam na wisłe nie licze, bo jej nie lubie ale z drugiej strony dobrze by było zobaczyc polski akcent dłuzej w LM.

Jeżeli chodzi o ich atak to stracili duzo swojej siły po odejsciu zurawia, ale Żurawski nie bedzie gwiazdą Celticu. Za to ich gwiazdą mógł byc Ailton (gwiazda Schalke O4 w tamtym sezonie zdobył 14 bramek) który przeszedł do Basiktasu za taka sama cenę (niektórzy podaja że Ailton był droższy od Żurawia o 0,5mln erło) co Żurawski!! I tu Celtik popełnił błąd bo Ailton jest napewno lepszym zawodnikiem niż Maciek, ale życze obojgu udanych wystepów w nowych klubach.

już 9 sierpnia odbędzie się pierwszy mecz na stadionie przy ul. Reymonta.

jaki obstawiacie wynik?

ja chciałby żeby wreszcie polska drużyna była w LM więc obstawiam 2:1 dla wisły. a jakie są wasze opinie?

Mysle że Wisła ma szanse ale bedzie bardzo ciężko,jaki wynik ? hmmm daje 3:2 dla Wisły :slight_smile:

Ehh wyniku nie podam, bo jeszcze coś powiem i się odwróci, ale chciałbym, abyśmy wygrali różnicą 2 bramek pozdro :slight_smile:

Niech każdy pamięta co nawyczyniał ostatnio mistrz Słowacji z Glascow Rangers 5-0 Glascow po dupie dostąło ,więc wiecie :).

chyba raczej Celtic :smiley:

chyba raczej Glasgow :smiley:

pozdro :slight_smile:

i wcale nie dostał takie lanie bo w dwumeczu przegrał 5:4. szkoda ;/ do tego drużyna trabzonsporu również odpadła z eliminacji … ;/ możemy tylko liczyć na wisłe :slight_smile:

No Jasne Sorry Celtic przecież :smiley:

w isla da rade! !!