Samsung E250 - problem z kartą pamięci

(Robinho74) #1

Witam! Mam taki problem. Posiadam telefon Samsung E250 i kupiłem dzisiaj karte Kingston MicroSD 1GB. Wkładam karte do telefonu, a ten wogole nie reaguje, nie wykrywa jej. W aparacie cyfrowym karta dziala normalnie. Wie ktos co mozna na to poradzic?

(system) #2

Z tego co wiem proponowana wielkość do tego modelu to 128MB u mojej żony działa 512 ale czasami lubi się zawiesić. :?

(S Kokot) #3

Witam

Mam pytanie odnośnie tego modelu:

Kiedy ładuję telefon, nie gaśnie wyświetlacz (niezależnie czy telefon jest włączony, czy też nie), czy u ciebie dzieje się tak samo? Moim zdaniem to nie jest normalne. Osoba w salonie powiedziała, że ten model tak ma, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć....

(Peterka83) #4

te modele samsungów mają cos takiego że przy ładowaniu wyswietlacza wciąż jest jasny..... nie iem dokładnie gdzie tego szukać ale cos mi sie obiło o uszy że można to zmienić... musiałbys przejrzeć jeszcze raz dokładnie instrukcję obsługi....

(system) #5

Tak

(Maciejboss) #6

a czy przypadkiem ten model obsługuje karty miniSD bo microSD to są chyba już inne

(Bollec) #7

Telefon obsługuje microsd. A może nie wchodzą do niego karty o takiej ojemności?

(Pinio150) #8

Ja miałem tez ten sam problem z karta 512 do tego telefonu. Nie cos tam nie działało, niewrzucało czy sie blokowała czy jakos tak.

(Komy123) #9

teoretycznie to ten telefon obsługuje karty do 4 gb ale w praktyce problemy są już z 1 gb

(Dziurdzia01) #10

ja mam karte 512 i chodzi bez problemu, nic sie ni zawiesza :slight_smile:

a mogłby ktoś podać jakis link skąd ściągać gry do tego tel???

i czy są jakies baterie które dłużej trzymają od tech w standardzie??

(Robinho74) #11

Już działa, wlozylem dzisiaj i odrazu telefon ja wykryl, ale jak wrzucam na karte muzyke (mp3) przez czytnik kart to nie wszystkie kawalki widoczne sa w telefonie, a na komputerze wyswietla sie ze sa wszystkie.

Wie ktos co z tym zrobic?

(Lukasz Misiaczyk) #12

mam dokładnie ten sam problem

(Lasinski Jacek) #13

Posiadam taki telefon z kartą 1GB i działa bez problemu.

(Godlike) #14

Mam karte Kongstona 4GB. Czy ktos wie co zrobic zeby ten telefon poprawnie ja rozpoznawal bo jak narazie widzi ja jako 120MB, moze jakas aktualizacja oprogramowania czy cos???

(Komy123) #15

Godlike a formatowałeś ją ??

(Kajtoman) #16

Witam!

Jeśli kupię microsd 1GB do e250 san disc to będzie się zawieszać i zamulaćkoma??

(Komy123) #17

teoretycznie nie ale w praktyce bywa to różnie lecz z 1 gb nie powinno być kłopotów ale z kartą pamięci MicroSD a nie

(Sylwek214) #18

siema mam problem a mianowicie chodzi o to że gdy nagrywam MP3 na karte pamięci 1GB kingstone z 51 wykrywa mi tylko 27. a gdy podlaczam do PC wszystkie są (niby) na karcie

heh dzś wpadłem na ten pomysł by skrócić nazwy mp3 i się udało działają wszystkie :lol:

(Zapeda19) #19

Jednak dobrze zrobiłem że wziąłem w200i, a nie e250.

Chociaż jak wychodziłem z salonu ery maiałem wątpliwości. Ale teraz jednak dobrze zrobiłem. E250 to dobry telefon, chociaż z wieloma wadami. MAm w200i i kupiłem karte 1GB i chodzi mi bez zacinki.

Poprostu e250 to telefon biznesowy, a nie muyczny, służy głównie do rozmów. Przy 512mb już ma problemy, więc się nie dziwie dlaczego nie daje sobie rady przy 1GB. Pozdrawiam

(Szymonnowak4) #20

Ja mam (w e250) kartę kingstona 1 gb microSD nic nie ścina ani muli

Nie będę jechał ambicji w200i :clever: ale mi mp3 działa miodzio słuchawki też są subcio. Pod względem jakości dźwięku nie widzę różnic.A propo rozmów... :wink: kumpel (który ma w200i) mówi że przy rozmowach spoza miasta nie może normalnie rozmawiać tylko ścina mu rozmowę powied jak jest u Ciebie ??