Samsung E250 - problem z kartą pamięci

Witam! Mam taki problem. Posiadam telefon Samsung E250 i kupiłem dzisiaj karte Kingston MicroSD 1GB. Wkładam karte do telefonu, a ten wogole nie reaguje, nie wykrywa jej. W aparacie cyfrowym karta dziala normalnie. Wie ktos co mozna na to poradzic?

Z tego co wiem proponowana wielkość do tego modelu to 128MB u mojej żony działa 512 ale czasami lubi się zawiesić. :?

Witam

Mam pytanie odnośnie tego modelu:

Kiedy ładuję telefon, nie gaśnie wyświetlacz (niezależnie czy telefon jest włączony, czy też nie), czy u ciebie dzieje się tak samo? Moim zdaniem to nie jest normalne. Osoba w salonie powiedziała, że ten model tak ma, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć…

te modele samsungów mają cos takiego że przy ładowaniu wyswietlacza wciąż jest jasny… nie iem dokładnie gdzie tego szukać ale cos mi sie obiło o uszy że można to zmienić… musiałbys przejrzeć jeszcze raz dokładnie instrukcję obsługi…

Tak

a czy przypadkiem ten model obsługuje karty miniSD bo microSD to są chyba już inne

Telefon obsługuje microsd. A może nie wchodzą do niego karty o takiej ojemności?

Ja miałem tez ten sam problem z karta 512 do tego telefonu. Nie cos tam nie działało, niewrzucało czy sie blokowała czy jakos tak.

teoretycznie to ten telefon obsługuje karty do 4 gb ale w praktyce problemy są już z 1 gb

ja mam karte 512 i chodzi bez problemu, nic sie ni zawiesza :slight_smile:

a mogłby ktoś podać jakis link skąd ściągać gry do tego tel???

i czy są jakies baterie które dłużej trzymają od tech w standardzie??

Już działa, wlozylem dzisiaj i odrazu telefon ja wykryl, ale jak wrzucam na karte muzyke (mp3) przez czytnik kart to nie wszystkie kawalki widoczne sa w telefonie, a na komputerze wyswietla sie ze sa wszystkie.

Wie ktos co z tym zrobic?

mam dokładnie ten sam problem

Posiadam taki telefon z kartą 1GB i działa bez problemu.

Mam karte Kongstona 4GB. Czy ktos wie co zrobic zeby ten telefon poprawnie ja rozpoznawal bo jak narazie widzi ja jako 120MB, moze jakas aktualizacja oprogramowania czy cos???

Godlike a formatowałeś ją ??

Witam!

Jeśli kupię microsd 1GB do e250 san disc to będzie się zawieszać i zamulaćkoma??

teoretycznie nie ale w praktyce bywa to różnie lecz z 1 gb nie powinno być kłopotów ale z kartą pamięci MicroSD a nie

siema mam problem a mianowicie chodzi o to że gdy nagrywam MP3 na karte pamięci 1GB kingstone z 51 wykrywa mi tylko 27. a gdy podlaczam do PC wszystkie są (niby) na karcie

heh dzś wpadłem na ten pomysł by skrócić nazwy mp3 i się udało działają wszystkie :lol:

Jednak dobrze zrobiłem że wziąłem w200i, a nie e250.

Chociaż jak wychodziłem z salonu ery maiałem wątpliwości. Ale teraz jednak dobrze zrobiłem. E250 to dobry telefon, chociaż z wieloma wadami. MAm w200i i kupiłem karte 1GB i chodzi mi bez zacinki.

Poprostu e250 to telefon biznesowy, a nie muyczny, służy głównie do rozmów. Przy 512mb już ma problemy, więc się nie dziwie dlaczego nie daje sobie rady przy 1GB. Pozdrawiam

Ja mam (w e250) kartę kingstona 1 gb microSD nic nie ścina ani muli

Nie będę jechał ambicji w200i :clever: ale mi mp3 działa miodzio słuchawki też są subcio. Pod względem jakości dźwięku nie widzę różnic.A propo rozmów… :wink: kumpel (który ma w200i) mówi że przy rozmowach spoza miasta nie może normalnie rozmawiać tylko ścina mu rozmowę powied jak jest u Ciebie ??