Samsung Galaxy S II co o nim sądzicie

Co sądzicie o tym telefonie, czy wart jest swojej ceny, jakie mogę znaleźć telefony w podobnej cenie “lepsze” od niego i czy znajdę jakiś niedotykowy telefon dorównujący mu?

Nie dotyka podobnego nie znajdziesz. To by było jak porównanie ciągnika do osobowego samochodu.

Konkurent słabym tego modelu to wg mnie Iphone 4.

I Galaxy i iphone warte są swojej ceny, jednak tak naprawdę to 2 odmienne urządzenia - coś jak porównanie Linux do MacOSX.

Sam jestem posiadaczem tego telefonu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony… Działa bardzo płynnie, wydajanie, ani raz do tej pory mi się nie zawiesił, ma wszystkie funkcje jakich potrzebuję.

W chwili obecnej moim zdaniem to naprawdę najlepszy smartphone na rynku… Naprawdę szczerze polecam jego zakup :slight_smile:

I się jeszcze pyta czy jest lepszy. Nie ma lepszego i tyle nawet śmieci z jabłkiem nie są do porównania.

RBB ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

S II jest bezkonkurencyjny, nawet iPhone się przy nim chowa :slight_smile: Najlepszy telefon, jaki znam :slight_smile:

jest jeszcze parę modeli:

HTC Sensation

Google Nexus 4G

Sony Ericsson Xperia Duo

Milestone 3, znanego też jako Droid 3

LG Swift 2X

LG Swift 3D P920

także można powybierać, szkoda tylko ze nie wszystkie dostępne :frowning:

IMO te modele nie pokonują Samsunga, to jest chyba teraz najlepsze, co teraz może być :slight_smile:

zobaczymy jak wyjdą i zostaną przetestowane :slight_smile:

Nie mam nic do Samsunga ani nie jestem fanboy’em innych telefonów ale Galaxy S II jest po prostu BRZYDKI!

bo tak jest, na s2 masz androida, czyli Linux, na iPhone masz iOS, czyli Mac OS X (tylko zmodyfikowane pod urządzenia mobilne)

miałeś androida? miałeś iOS?

oba systemy mają te same możliwości itd.

jak dla mnie o nieby wygodniejszy jest iOS, bo parametrami nie ma co porównywać, oba te telefony mają je zadowalające, chociaż wydaje mi się że iPhone raczej dłużej na baterii potrzyma, niż jakikolwiek Android (zwłaszcza dwurdzeniowy z 1,2GHz :wink: )

z 2 lata temu albo coś koło tego kupiłem iPhone 2G, trzymał mi te 2-5dni, a u brata G1 z andkiem trzyma średnio 1-3dni ale te 3dni to już taki max, nie wiem jak to teraz się prezentuje, ale Apple zawsze stara się utrzymywać żywotność urządzeń na baterii, ew. czasem ją zwiększa (np. iPad 1 i 2, mimo że 2 jest cieńszy z wyglądu, ma lepsze podzespoły to i tak przy oglądaniu wideo nadal trzyma 10 godzin)

tak więc na twoim miejscu zainteresowałbym się iPhone 4, ale ty decydujesz i co nie kupisz będziesz zadowolony (chyba, że po jakimś czasie wymienisz się na iPhone i zobaczysz, że jednak lepiejby było go wybrać niż S2 :wink: )

Tak, ale w Galaxy S w razie czego mogę w 15 sekund wymienić baterię na drugą i znów mieć akumulator naładowany w 100%. Zrób coś takiego w Iphone…

Nie porównuj tego jak wyglądał Android i iOS 2 lata temu. Od tego czasu obydwa te systemy przeszły diametralne zmiany, powstało wiele lepszych komórek z Androidem, a G1 był jedynie tym modelem, który przecierał szlaki.

Poza tym - nie wiesz - nie oceniaj.

Przecież wszyscy tak robią dla przykładu Samsung Galaxy S miał baterię 1500 mAh, a S2 ma już 1650 mAh i dzięki temu obydwa te telefony działają podobnie długo na baterii.

Słyszałem to już setki razy. “Iphone to telefon od lepszy wszystkich pozostałych” Ale w czym konkretnie to nie wiadomo… Bo tak - SGS2 działa już o wiele bardziej płynnie niż iPhone 4, ma lepszy ekran, lepszy procesor, lepszy aparat, więcej RAM, więc w czym ten Iphone jest tak rewolucyjny?

Jak cenisz sobie to, że ma działać i ma to być telefon dobry to bierz Samsunga, jeśli chcesz się bawić -no nie tanim telefonem i narażać się na uszkodzenie, żeby wszystko działało, albo po prostu podnieca się nadgryzione jabłko - bierz iPhone.

Potwór :wink: Szybki, piękny ekran, ale jak dla mnie za duże gabaryty, aby obsługiwać jedną ręką.

Moim zdaniem jak najbardziej. Jedyny smartphone z androidem na pokładzie, którego brałem pod uwagę. Jest szansa, że będzie poważnie wspierany przez Samsung’a. Polecam wziąć do ręki i samemu ocenić.

Polecam też dedykowaną sekcję na forum http://forum.android.com.pl

Trzymałem w Manufakturze i bardzo mi się spodobał :slight_smile:

Z androidem nie ma nic lepszego na rynku. Jeżeli dodatkowo lubisz “pogrzebać” w telefonie to nie ma się co zastanawiać :-({|=

hah, rozbawiłeś mnie…

kto w tych czasach nosi do telefonu 2 baterie?! a poza tym, niech twój S2 upadnie, będziesz go zbierał, gdzie klapka, bateria, itd., jak iPhone upada to się go podnosi i tyle, nawet się nie zrestartuje :stuck_out_tongue:

odezwał się, miałeś conajmniej miesiąc iOS? a poza tym sporo czasu używałem androida 2.1 i nie tylko na G1, więc jakoś nie widzę nic, w czym android mógłbyć lepszy niż iOS…

kolejny, którego podnieciają puste cyferki, wątpię, że S2 chodzi płynniej, a jeśli nawet, to niezauważalnie…

na 100% nie miałeś nigdy iPhone, widać to po twoich postach, chodzi głównie o komfort używania, ale tak, trza w gimnazjum przyszpanić “ha, mam fona z dwoma rdzeniami po 1,2GHz”

a poza tym większość fonów z androidem (w sumie chyba wszystkie) są ohydne :stuck_out_tongue: jeszcze nie widziałem ładnego smartfona z androidem, wyglądają jak tandeta z najniższej półki w chinach, ale co ja się tam znam, przecież iPhone na forum wyznawców M$ się nie poleca, bo nie wypada

do autora: w erze czy orange złap iPhone i przetestuj, mi naprawdę wisi to czy przetracisz tą kasę na androida :stuck_out_tongue:

klopas fanboju, jeśli miałeś styczność z Androidem w tej starej wersji tylko na szajskim G1 to pogratulować, widać z twojego postu że oprócz zdjęć nie miałeś żadnego kontaktu z Samsungiem.

Po prostu, trzeba się pogodzić że wychodzą telefony lepsze niż iPhone, że Apple w każdej dziedzinie zostaje wchłonięty, a nie jest producentem wyprzedzającym technologicznie innych.

akurat miałem styczność z xperią, galaxy s i paroma innymi, z androidem od 1.6 do 2.2, więc nie gadaj, bo nawet jakbym miał telefon z szybkością iPhone z Androidem, wymieniłbym go na cokolwiek z iOS, nie podoba ci się moje podejście to sobie kup tonę telefonów z androidem, ja bym nie chciał tego systemu na codzień używać i tyle

tak, tak, niech ci będzie, ja już dawno się przekonałem do apple i kolejnym moim komputerem na pewno będzie iMac 24 Alu, a telefon ma dzwonić i długo trzymać na baterii, nie przywiązuje do niego wielkiej wagi

nikt ci nie karze korzystać z produktów apple, ja też kiedyś byłem wrogo nastawiony do apple, że to płacenie za znaczek, itd. :wink:

EDIT:

potem sobie kupiłem iPhone 2G, iMac G5 i obecnie korzystam z iBooka G4, a gdybym nigdy nie spróbował Mac OS X nadal jechałbym na PC z Debianem i Winzgrozą

SGS II zaczyna listę, a kończy…? Ile jest smartfonów lepszych od rocznego IP4?

Kilka przykładów pozwoli zrozumieć o co Ci chodzi.

A propos wchłaniania: Apple mogłoby wykupić wszystkich producentów telefonów jednocześnie. Jest Apple, Samsung i dłuuugo, dłuuugo nic. Więc może jednak nie w każdej dziedzinie :slight_smile:

Innych, czyli kogo? Rozumiem, że masz na myśli tandem Google + Samsung. Ktoś jeszcze wyprzedza technologicznie Apple’a?

I od razu atmosfera się rozluźnia :slight_smile: