Samsung galaxy s4 imei null null

Apply update from external storage.

Przy odpalaniu telefonu wyskakują komunikaty, że każda aplikacja po kolei została zatrzymana. 

A czy mimo tego odblokowały się opcje w tamtej aplikacji? W recovery użyj opcji wipe cache partition i problem z aplikacjami powinien zniknąć. Ale najważniejsze jest teraz żeby zmusić xposed do działania i zainstalować aplikacje do zmiany numeru IMEI. Po tym zabiegu przywrócisz ustawienia fabryczne żeby pozbyć się większości niepotrzebnych modyfikacji które utworzyliśmy.

Nic nie pomogło wipe cache partition. Ciągle nie mogę włączyć telefonu a chcę wrzucić te pliki żeby wiedzieć gdzie są. 

Bez rozpakowywania. No ale jeśli nie możesz uruchomić telefonu to musze pomyśleć nad jakimś innym rozwiązaniem.

Na razie zależy mi bardziej na uruchomieniu go. 

W takim razie “wipe data/factory reset” z recovery. A jeśli to nie nie pomoże to niestety od nowa trzeba wgrywać oprogramowania przez recovery… Ja w tym czasie pomyślę/poszukam sposobu na zmianę IMEI bez użycia xposed bo na androidzie 5,1 jak widać nie chce działać. 

telefon odpalił. 

Szczerze mówiąc to skończyły mi się pomysły. Spróbuj wykonać aktualizację oprogramowania przez kies lub awaryjnego odzyskiwania oprogramowania też za jego pomocą. W górnej belce programu zakładka “narzędzia”. Przy aktualizacji będziesz musiał podać numer seryjny z naklejki pod baterią i to może w jakiś sposób pomoże przywrócić IMEI

Pisałem wcześniej, że kies nie łączy się z telefonem ;/ 

W takim razie mimo wielkich chęci ja ci już nie pomogę. Chyba pozostaje tylko ten serwis. Dzięki za wyrozumiałość i cierpliwość :wink:

Przede wszystkim złe forum - najlepiej xda ale jeśli nie znasz angielskiego to android.com.pl

Ok. Dzięki MacGregor za chęci :) 

Partycję EFS da się w jakiś sposób przywrócić ale musisz poszukać kogoś kto się na tym zna. Najlepiej na wyżej wymienionych forach albo niestety serwisie.