Samsung Omnia vs. iPhone 3G

(Adriank1997) #1

Tak jak w temacie. Co byście wybrali, wypiszcie wady i zalety według was, bo umowa mi się niedługo kończy i nie wiem co wziąć. Z góry dziękuję :slight_smile:

(Krzkaczor) #2

http://www.google.pl/search?client=fire ... j+w+Google

(KaisuM) #3

bez konkurencyjnie bierz Omnie.

iPhone 3G to jedynie przereklamowana zabawka, 0 użyteczności.

(Neon1992) #4

Zdecydowanie Samsung I900 Omnia.

(Adriank1997) #5

A co myślicie o tym, że Omnia nie w całości obsługuje dotyk? Np. niektóre opcje trzeba wybierać rysikiem, albo padem. Bardzo to denerwuje? :wink:

(Neon1992) #6

To i tak to wygodniejsze jest niż w iPhone wrzucanie piosenek z komputera do urządzenia czy np. BlueTooth przez który nie da się komunikować z drugim urządzeniem, bezsens.

Zdecydowanie Samsung I900 Omnia.

(Adriank1997) #7

A niektórzy mówią, że ciągle im się zawiesza telefon, to jest już tak od początku, czy powoduje to jakaś aplikacja?

(Krzkaczor) #8

Podobno występuje to tylko w softach brandowych. Zainstalowanie "normalnego" softu podobna pomaga :slight_smile:

(Adriank1997) #9

Aha, no mam na razie małe wątpliwości, bo ten iPhone'owy ekran z multitouch jednak by się przydał w Omni :slight_smile: Jak czegoś nie bedę pewien to zapytam, a na razie dzięki :slight_smile:

(Psio1) #10

bez wątpienia iPhone!

Omnia to żałosny telefon wydany w pośpiechu jako potencjalny konkurent iPhona..

co z tego że iphone nie ma BT a piosenki trzeba wrzucac przez itunes?

Liczą się możliwości samego telefonu a nie całą otoczka jak np wrzucanie mp3..

(Krzkaczor) #11

Jak masz sporo kasy to raczej iPhone (choćby dla szpanu) jeżeli nie masz kasy to Omnia lub jakiś HTC.

(Adriank1997) #12

Mam kasę, ale wolę jakość niż cenę :slight_smile:

(klopas) #13

HTC Touch Diamond albo HTC TyTn 2 :wink:

Diamond nie ma fizycznej QWERTY a TyTn 2 ją ma :slight_smile: a z resztą na omnie nie ma za dużo aplikacji bo to nietypowa rozdziałka jak na WM...

(Pawbrotm) #14

Jeśli masz dużo pieniędzy to może HTC Touch HD?

(k-9) #15

Pablo55 , to jest cudowny tel. !!

(klopas) #16

a co on ma takiego fajnego? palmfon jak każdy inny... nie jest jakimś przełomem tylko kopią pewnego produktu od HTC :stuck_out_tongue:

(Adriank1997) #17

To już sam nie wiem, tyle możliwości mi podaliście, za które oczywiście dziękuję :slight_smile: Ale porozglądam się jeszcze za specyfikacjami i porównaniami i wyłonię wygranego :wink:

(Pawbrotm) #18

W Chipie jest recenzja HTC Touch HD. Jeśli chcesz mogę przesłać ci skan tej strony.

(Adriank1997) #19

OK, możesz przesłać:slight_smile:

(system) #20

B :slight_smile: ierz Iphone 3G,lub HTC TyTn2.........