Samsung Omnia vs. iPhone 3G

A teraz - po co ci taki telefon? Chcesz, żeby na ulicy ukradli?

Nierozumiem takich ludzi ale jak już to iPhone :wink:

iPhone-pożal się Panie Boże. Mój kumpel ma więc wiem trochę o tym fonie.

Pisanie smsów krócej by zajęło ślepemu na PC’tcie

Aparat-2 MegaPixele - hmm może w tej klasie telefonów to za mało ?

Użyteczność i praktyczność = 0

Jedyne co fajne to ten ‘‘inteligentny’’ wyświetlacz - przybliżanie,rozciąganie,oddalanie,obracanie itp. filmów zdjęć stron

Gdy się puknie w aparat wyświetlacz zmienia orientację

Gdybym miał wybierać między tymi dwoma no to OMNIE bym brał

iPhone jest przyjemny w obsłudze… nic więcej :slight_smile: jak kupujesz coś od apple to właśnie tylko dla przyjemności obsługi (iMac-i albo iBook-i)

iphone to zwykły przereklamowany szrot od stefana jobsa…

A co myślicie o tym trupie ?

http://www.ceneo.pl/1951960

to podobno ‘polaki’ produkują

Jeżeli masz wybierać między Omnią a iPhonem… bierz Omnie :stuck_out_tongue:

iPhone jak wszyscy inni twierdzą jest przereklamowany… nawet pracownicy orange robili sztuczny tłum przed ich salonami, że niby Polskę ogarną szał… piękne jabłuszko ma aparat 2mpx… w dodatku brak funkcji nagrywania sekwencji wideo. Omnia jak na te czasy spełnia wszystkie wymogi… a cena powoli idzie w dół, ja osobiście wole ciut poczekać aż nieco spadnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Idąc takim tokiem myślenia, to nic byśmy nie mieli. :smiley:

Co tak wszyscy z tymi megapikselami? Megapiksele NIE MAJĄ wpływu na jakość zdjęcia, tylko na wielkość zdjęcia (2 MP dają zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200, co już jest wystarczające), za jakość zdjęcia odpowiada jakość komponentów aparatu.

Pablo55 , iPhone ma dziadowe zdjęcia…

iPhone jest lepszy… omnia wytrzyma na jednej baterii ledwo dzień a iPhone nawet 5 dni (z dzwonieniem, słuchaniem muzy itd.)

Więc jest to wina kiepskiej optyki, ale nie megapikseli.

Ale iPhone jest nie praktyczny !

Np.:

Jedziesz samochodem ktoś ma wypadek, zatrzymujesz się i koleś prosi abyś zadzwonił na pogotowie, ty desperacko wyciągasz iPhonea i wybierając numer wybierze ci się przypadkowo 0 700 xxx xxx a nie na pogotowie bo nie możesz trafić w cyferkę :cry: :evil:

o żal :x

Pharah , ty chyba nie miałeś iPhone w ręce :x

tam nie trafić żeby wybić 112 to już trzeba być zdolny…

a z resztą, co masz w Omnii? :smiley:

Omnia bez kitu nawet Leomidas ja reklamuje

Pharah , Specjalnie dla Ciebie, jeszcze cieplutki Screen z iPhone’ową klawiatura :smiley:

img_0001_13.png

Mała próbka:

img_0043_3_min.jpg

Jeśli chodzi o: iPhone vs. Omnia.

Zdecydowanie iPhone. Dlaczego? Masz go pół roku i wciąż się cieszysz jak miałbyś go dwa dni ;D. Ale nie tylko. Na iPhone’a w porównaniu do Omnii jets duzo więcej aplikacji, gdyż jak klopas napisał

Miałem, mój kolega ma no może przesadziłem z tym nie trafianiem ale pisanie sms’ów albo wpisywanie adresu strony do przeglądarki to kłopot

Rysik

Leomidas reklamuje!

Z tego wynika, że to zabawka

Z tym się muszę zgodzić, WM jest fenomenalny na PDA i chyba długo będzie górą

Wg. mnie powinnyśmy skończyć tą nierówną walkę bo o gustach się nie dyskutuje :twisted:

Leomidas go ma!

Ja proponuje poczekać na Nokie 5800, nawet widziałem parę aukcji na allegro. Telefon powinien zrobić pogrom z dzisiejszymi dotykowcami. Ma symbian (czyli to co lubie), podobno wyśmienity dźwięk bla bla bla… Pożyjemy zobatrzymy.

no wiesz dobry pomysł ale … on pyta o omnie i 3g

i tak za niedługo wychodzi następca 5800, N97 :stuck_out_tongue:

ale iPhone lepszy od omnii…

Tak zgadzam się, ale iPhone ma tylko świetny ekran i fajnie się na nim chodzi po internecie, a reszta to szkoda gadać. Ale Omnia to też przyznam, że średni telefon. Już wolałbym coś tego pokroju jak nokia n82 itp. A co do nowych telefonów to następca to co innego co pogromca… :smiley: