Samsung Omnia vs. iPhone 3G

ja bym wybrał omnie

dlaczego,windows mobile więcej aplikacji gps możliwość wgrywania map ,aparat 5mpx

Na iPhona też można wgrać WM

, hehheeh dobry joke xD

http://pl.youtube.com/watch?v=vkBG9j2Pk_I

Masz NIEDOWIARKU

Nie syp linkami tylko odpowiedz na pytanie sądząc po tym co wiem omni i 3g wybieram omnie ponieważ omnia ma jeszcze gabaryty telefonu a nie kieszonkowego laptopa lepiej zainwestuj w omnie ponieważ wygląd sam w sobie nic nie daje wybierz omnia

Ten link nie był do całości tylko do kolegi, który nie wierzy, że na iPhona da się wgrać WM

po co kombinować z softem?? bardzo łatwo o pomyłkę podczas wygrywania soft do fona może się skończyć żywotem telefonu w śmietniku…

Szczerze wątpię… nawet jakby soft padł to za parę miesięcy będzie go można od brickować za 5 dych (tak jak psp).

Przecież to fake, nie da się wgrać WM na iPhone i koniec.

Gościu zrobił furore w środowisku leszczy którzy niepotrafią odróżnić prawdziwego WM od filmiku specjalnie nakręconego

Przecież on w ogóle nie dotyka ekranu, zrobił filmik i tyle.

Mam iPhone od prawie roku, potrafie dość sporo z nim zrobić a nie znalazłem żadnego sposobu na WM poza tym jednym fałszywym filmikiem.

Linux na iPhone - tak, to niedługo będzie możliwe, ale nie WM - i dobrze, po co Windows w iPhonie który ma rewelacyjny system MAC OX.

Omnia nie ma najmniejszych szans przy iPhonie.

Filmiki na iPhonie da się kręcić, MMSY też są, aparat 2MPx robi dobre zdjęcia, a jak uważasz że nie to kup sobie lustrzanke porządną bo żadna komórka nie nadaje się do robienia zdjęć

Kupiłem jednak iPhone’a 3G. Jestem zadowolony! Świetna zabawka, ale nie tylko - wczoraj sprawdzałem stan konta w banku, dzisiaj napisałem maila do siostry z USA - telefon codziennie mnie zaskakuje :slight_smile: Pozdrawiam!

zajrzyj tu =P~

viewtopic.php?f=12&t=308216&start=15#p2045829

Bzdura.

Głosząc takie herezje równasz w dół do osób, które nie mając Iphona w ręku, twierdzą że to szajs.

iPhone jako na 2mPIX aparat robi bardzo dobre zdjęcia ale bądźmy szczerzy ‘‘jeżeli jest coś do wszystkiego to jest to do niczego’’

I jeżeli chcesz robić dobre zdjęcia kup sobie aparat.

W kategorii 2mpix, z pewnością gorsze od Samsungów i Sony Eryków, a nawet Nokii.

http://www.esato.com/phonephotos/index. … del=iPhone

Najlepiej niech każdy sam oceni, jednak nie oszukujmy się - Iphone nie jest telefonem w którym aparat jest istotnym elementem.

Nie ma jeszcze takiej komórki co mogła by zastąpić prawdziwy aparat! !!

Ale to są szpanerzy i muszą mieć wszystko w pudełeczku 6cm na 2 cm a później szukają jak to włączyć tymi mikroskopijnymi guziczkami, których jest 100 od aparatu, GPSu, mp3 itd.

w iPhone aparat zamontowali tylko żeby był bo jakby nie było to by każdy narzekał bardziej niż teraz…